MMA PLEFMMaciej Jewtuszko: Zaniżone propozycje walk mnie nie interesują! [WIDEO] 

Maciej Jewtuszko: Zaniżone propozycje walk mnie nie interesują! [WIDEO] 

Foto: FEN

Maciej Jewtuszko (12-5) już dziś podczas EFM 4 wcieli się w rolę reportera. ”Irokez” w rozmowie z naszym portalem przyznał, że chciałby toczyć następne pojedynki, ale jeśli będą to poważne propozycje.

W walce wieczoru Maciej Różański (11-3) stoczy swój drugi pojedynek w kategorii półciężkiej. ”Maciako” ostatecznie zmierzy się z Mantasem Zukauskasem (5-2) z Litwy. Wyłoniony zostanie również mistrz w wadze koguciej. Patryk Chrobak (3-0) podopieczny Damiana Herczyka stanie przed dużym wyzwaniem jakim bez wątpienia będzie Khurshed Kakhorov (5-0). 

Maciej Jewtuszko: Nie należę do tańszych zawodników!

Maciej Jewtuszko (12-5) zdradził, że są prowadzone rozmowy i najprawdopodobniej wróci do rywalizacji w pierwszej połowie 2021 roku.

Wiesz co wstępnie jestem dogadany, że mam się bić, ale jak to będzie.. Zobacz jest pandemia, nie mam wiedzy jak to ma wyglądać. Bądźmy szczerzy też nie należę do tańszych  zawodników. Nie wiem czy przez to, że nie będzie kibiców, to tam się nie pozmienia od razu. Chciałbym się tam jeszcze kilka razy pobić tylko, ja celowałem w inną troszkę płaszczyznę niż MMA, ale zobaczymy. Jestem otwarty na propozycję, można powiedzieć, że jestem w treningu, z chłopakami do walk ciągle coś tam trenuje. Przygotowuje się ostatnio bardziej jako w roli trenera, ale też jestem ciągle w trybie zawodniczym. Też trenuje i chodzę na sparingi.

”Irokez” podkreśla, że interesują go tylko poważne propozycje. Podopieczny Piotra Bagińskiego nie zamierza brać zaniżonych ofert ze względu na panującą sytuację z koronawirusem.

Słuchaj jeśli będzie zaniżana, to nie oszukujmy się. No nie będzie mnie to interesowało. Ja jestem na takim etapie kariery, bardziej końca, więc ja nie muszę sobie udowadniać. Za mniejsze pieniądze się gdzieś bić. i z jakimiś innymi zawodnikami, którzy chcą się na mnie wybić. Za darmo nie będę tego robił, a jak mam zarobić tyle ile bym zarobił gdzieś na jakiś prywatkach, albo na innych treningach to nie do końca mi się to kalkuluje w moich oczach. Mam nadzieje, że nic się nie zmieni i będzie ta walka. Z tego co pamiętam to pod koniec lutego czy tam początek marca ma to być.

Spytaliśmy oczywiście o sytuacje z organizacją Fight Exclusive Night. Właśnie tam 39-latek stoczył ostatni pojedynek.

Ja jestem z nimi dogadany na jeszcze jakieś tam walki. Mamy tam dżentelmeńskie umowy, które dotrzymujemy. Oni mi nie przeszkadzają, ja im nie przeszkadzam, zawsze pomogę. Bardzo ładnie się zachowali względem mnie i tyle. 

Cała rozmowa poniżej:

Karta główna:

93 kg: Maciej Różański (11-3) vs. Mantas Zukauskas (5-2) – o pas wagi półciężkiej
61 kg: Patryk Chrobak (3-0) vs. Khurshed Kakhorov (5-0) – o pas wagi koguciej
80 kg: Kamil Roszak (4-3-1) vs. Łukasz Dziudzia (4-3-1)
70 kg: Akhmed Kathayev (2-1) vs. Samuelis Sorochovas (3-3)
84 kg: Hojat Khajevand (2-2) vs. Norbert Jabłonski (0-0)

Karta wstępna:

120 kg: Ivan Slobodiuk (0-0) vs. Deividas Zukauskas (1-1)
77 kg: Deniss Aleksejev (0-0) vs. Arkadiusz Kaszuba (0-0)
77 kg: Paul Saier (1-0) vs. Dawid Wiśnios (1-0)
61 kg: Marcin Maleszewski (1-0) vs. Michael McCoy (0-0)

Zobacz także:

Szeliga o starciu z ”Bestią”: Najpierw wyśmiewają… Kto będzie górą?

Już dwudziestego pierwszego listopada FAME MMA 8. W Łodzi dojdzie do wyczekiwanej walki pomiędzy Piotrem Szeligą, a Piotrem Piechowiakiem

Kawulski skomentował ostatnią walkę ”Gamera”! Zaskoczeni opinią?

Maciej Kawulski skomentował pierwszą walkę Mateusza Gamrota w UFC. ”Gamer” w debiucie przegrał dyskusyjną decyzją sędziów z Guramem Kutateladze