MMA PLBoksMa pięć zawodowych walk, a w przyszłym roku stoczy już pożegnalną! Jakubowski podjął decyzje!

Ma pięć zawodowych walk, a w przyszłym roku stoczy już pożegnalną! Jakubowski podjął decyzje!

Niestety szybko kończy się przygoda Igora Jakubowskiego (3-2) z zawodowymi walkami w boksie. 29-latek z promotorem Krystianem Każyszką postanowił, że w przyszłym roku stoczy swój pożegnalny pojedynek.

Jakubowski to przede wszystkim utalentowany zawodnik boksu olimpijskiego. Igor ma na swoim koncie takie sukcesy jak złoty medal mistrzostw Unii Europejskiej czy srebro Mistrzostw Europy.

29-latek reprezentował nasz kraj na Igrzyskach Olimpijskich w Rio, ale nie miał szczęścia… Jakubowski trafił na świetnego Lawrence Okolie czyli aktualnego mistrza świata w wadze cruiser. Jakubowski zyskał również popularność udziałem w programie ” Big Brother”.

Będzie pożegnalna walka!

Igor Jakubowski (3-2) nie tak sobie wyobrażał karierę zawodową w boksie. 29-latek od dłuższego czasu zmagał się z poważnymi kontuzjami – co mocno zahamowało jego cele. Ostatecznie Jakubowski wystartował w 8-osobowego turnieju kategorii cruiser – był oczywiście zdecydowanym faworytem.

Doszło jednak do dużej niespodzianki w ostatniej walce. Jakubowski sensacyjnie odpadł z turnieju. Była to szybka przegrana w pierwszej rundzie z Kajetanem Kalinowskim (2-0, 2 KO). Pojedynek możecie zobaczyć [TUTAJ]

Zobacz także:

Mateusz Gamrot zawalczy w WWE? Zawodnik nie wyklucza startu w nowej formule!

Już za nieco ponad miesiąc Mateusz Gamrot powróci do klatki UFC, gdzie stoczy swoją czwartą walkę w największej organizacji na świecie. Jak jednak zapatruje się na inne formuły walki? „Intryguje mnie” – odpowiedział Gamer na pytanie odnośnie organizacji WWE.

Marcin Najman starł się z Murańskim w Marriocie! ”Muran” zadał drażniące pytanie! Widzieliście?

Konflikt Marcina Najmana z Jackiem Murańskim chwilowo stracił swój rozmach. Na horyzoncie pojawiła się jednak nowa niesnaska pomiędzy „El Testosteronem”, a… Mateuszem Murańskim.