MMA PLM-1 ChallengeM-1 Global podkręca tempo! 4 gale w 10 dni

M-1 Global podkręca tempo! 4 gale w 10 dni

Obecnie światowy sport jest storpedowany przez panującą pandemię koronawirusa. Naprzeciw ogólnemu odwoływaniu eventów wyszło jednak M-1 Global, które zdecydowało się na zaplanowanie aż czterech gal w ciągu dziesięciu dni.

M-1 Global podkręca tempo 4 gale w 10 dni

Świat MMA obecnie bardzo cierpi z powodu Covid-19. W zasadzie każdy organizator gal musiał wycofać swoje eventy. Wyjątek od takiej reguły stanowią niedawna impreza Cage Warriors oraz FAME MMA 6. Ogólnie rzecz biorąc, nawet UFC musi stosować się do zaleceń, przez co odwołana została hitowa gala UFC 249.

Obostrzenia nie straszą jednak organizacji M-1 Global. Mianowicie federacja właśnie ogłosiła plan na dziesięć nadchodzących dni. Otóż w tym czasie odbędą się aż cztery wydarzenia, na których okazję otrzymają młodzi i perspektywiczni zawodnicy.

Trzy gale zostaną rozegrane w Mińsku. Wybór miasta nie jest przypadkowy, gdyż Białoruś to jedna z ostatnich ostoi w miarę normalnego życia. W kraju nie zawieszono bowiem rozgrywek, toteż odbywa się tam m.in. rywalizacja w ligach piłkarskich. Mińsk zostanie gospodarzem wydarzeń M-1 15, 18 i 25 kwietnia.

Dzisiejsza gala podobnie jak kolejne rozpocznie się o godz. 18:00. Będzie można ją obejrzeć w oficjalnej aplikacji mobilnej M-1 Global (transmisja płatna). Rozpiska gali dostępna w serwisie Tapology.

Aplikacja M-1 Global na Android

Aplikacja M-1 Global na iOS

Ostatni event odbędzie się w Sankt-Petersburgu. Ten zaplanowany jest na 17 kwietnia. Z racji, iż w Rosji wprowadzone są już większe zakazy, zmagania fighterów będzie miała miejsce przy pustych trybunach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis