MMA PLM-1 ChallengeM-1 Challenge 96: Rafał Kijańczuk wygrywa po kontuzji rywala [WIDEO]

M-1 Challenge 96: Rafał Kijańczuk wygrywa po kontuzji rywala [WIDEO]

Rafał Kijańczuk (4-0) odniósł kolejne zawodowe zwycięstwo. Na gali M-1 Challenge 96 w St. Petersburgu pokonał przez techniczny nokaut Ibrahima Sagova (4-2), który po urazie nie był w stanie kontynuować pojedynku.

Foto: Rafał Kijańczuk

Od początku pojedynku Polak ruszył do ataku. Rywal długimi fragmentami kontrolował walkę w klinczu, skutecznie również obalał. W pewnym momencie Kijańczuk znalazł się nawet…. poza klatko-ringiem.  “Kijana” wykorzystywał jednak również błędy rywala w próbach sprowadzeń i sam momentami znajdował się z góry.

W trakcie pierwszej rundzie Sagov doznał jednak urazu nogi po jednym z lowkicków Polaka i nie był w stanie wyjść do drugiego starcia.

Dla zawodnika Berkut WCA Fight Team było to czwarte zawodowe zwycięstwo. Był to również zdecydowanie najbardziej wymagający pojedynek, gdyż na wyranie poprzednich trzech “Kijana” potrzebował łącznie zaledwie 46 sekund.

Potężnie zbudowany polski zawodnik pod koniec pierwszej rundy wyglądał na zmęczonego, dlatego też być może przed kolejnymi walkami popracuje nad aspektem kondycyjnym.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis