MMA PLBez kategoriiM-1 Challenge 5:Wyniki!

M-1 Challenge 5:Wyniki!

080717m1g-0-holland.jpg 

Gala : M-1 Chanllenge 5
Data : Czwartek, 17 lipiec, 2008
Miejsce :  Korakuen Hall, Tokyo – Japonia

1 Walka :
USA vs. Francja, -70 kg, ( 5 min / 2R )
David Gardner (USA) vs. Samuel Jude (Francja)
Zwycięzca: 1R 3’16” David Gardner przez TKO (przerywa sędzia – uderzenia z dosiadu)
 
2 Walka :
USA vs. Francja, -76 kg, ( 5 min / 2R )
Jake Ellenberger (USA) vs. Farouk Lakebir (Francja)
Zwycięzca: Jake Ellenberger po decyzji sędziowskiej na punkty (2-0)
 
3 Walka :
USA vs. Francja, -84 kg, ( 5 min / 2R )
Mike Dolce (USA) vs. Karl Amoussou (Francja)
Zwycięzca : 2R 0’41” Karl Amoussou przez KO ( middle-kick na wątrobę )
 
4 Walka :
USA vs. Francja, -93 kg, ( 5 min / 2R )
Barry Gelini (USA) vs. Christian M’pumbo (Francja)
Zwycięzca : 1R 0’32” Christian M’pumbo przez TKO ( po lewym prostym ciosy z dosiadu )

5 Walka :
USA vs. Francja, +95 kg, ( 5 min / 2R )
James Jack (USA) vs. Malick Ndiaye (Francja)
Zwycięzca : 1R 3’54” Malick Ndiaye przez poddanie (kimura)

6 Walka :
– 70 kg ( 5 min / 2R )
Seigo Inoue (Japonia / Wajiu-tsu Keishu-kai GODS) vs. MIKE (Japonia / BLUE DOG GYM)
Zwycięzca : 2R Seigo Inoue przez decyzję (2-0)

7 Walka :
– 70 kg ( 5 min / 2R )
Yuki Ito (Japonia / ALLIANCE) vs. Takaaki Aoki (Japonia / Zendo-kai)
Zwycięzca: 2R Yuki Ito przez decyzję (2-0)
 
8 Walka :
Japonia vs. Holandia, – 70 kg, ( 5 min / 2R )
Daisuke Nakamura (Japonia / U-FILE CAMP) vs. Bogdan Cristea (Holandia)
Zwycięzca: 2R Daisuke Nakamura przez decyzję (3-0)

9 Walka :
Japonia vs. Holandia, -76 kg, ( 5 min / 2R )
Ken Hamamura (Japonia / CMA Kyodo Seikeikan) vs. Romano delos Reyes (Holandia)
Zwycięzca: 2R Romano delos Reyes przez decyzję (0-2)
 
10 Walka :
Japonia vs. Holandia, – 84 kg, ( 5 min / 2R )
Yuta Watanabe (Japonia / ALLIANCE) vs. Jason Jones (Holandia)
Zwycięzca: 2R 2’03” Jason Jones przez TKO (zatrzymanie przez sędziego – uderzenia z dosiadu)

11 Walka :
Japonia vs. Holandia, – 93 kg, ( 5 min / 2R )
Yuji Sakuragi (Japonia / Seiken Kaikan) vs. Kamil Uygun (Holandia)
Zwycięzca: 1R 4’52” Kamil Uygun przez TKO (zatrzymanie przez sędziego – rozcięty łuk brwiowy)

12 Walka :
Japonia vs. Holandia, +95 kg, ( 5 min / 2R )
Katsuhisa Fujii (Japonia / CORE) vs. Jessie Gibbs (Holandia)
Zwycięzca: 1R 1’34” Jessie Gibbs przez KO
 
13 Walka :
– 93 kg ( 5 min / 2R )
Tatsuya Mizuno (Japonia / U-FILE CAMP) vs. Yoshiyuki Nakanishi (Japonia / PRB)
Zwycięzca: 1R 4’13” Tatsuya Mizuno przez KO (uderzenia z dosiadu)