MMA PLM-1 ChallengeM-1 Challenge 100: Rafał Kijańczuk ubija rywala w pierwszej rundzie

M-1 Challenge 100: Rafał Kijańczuk ubija rywala w pierwszej rundzie

Rafał Kijańczuk (7-0) na gali M-1 Challenge 100 w kazachskim Atyrau odniósł kolejne zwycięstwie. Już w pierwszej rundzie pojedynku uporał się z  Gigą Kukhalashvilim (11-5).

M-1 Challenge 100 Rafał Kijańczuk
Foto: Rafał Kijańczuk

Na początku pojedynku Kijańczuk zaatakował lowkickiem. Później natomiast ruszył po obalenie za dwie nogi. Kijańczuk zaczął mocno obijać rywala. Z czasem intensywność ataków jednak spadła i rywal spróbował skrętówki. “Kijana” odpowiedział tym samym. Żaden z zawodników nie dopiął swego. Kukhalashvili zdołał uzyskać lepszą pozycje. Polak pozbierał się jednak i przejął inicjatywę w parterze. Kijańczuk  ponownie  zaczął mocne ground&pound. Gruzin nie odpowiadał na kolejne ciosy spadające na jego głowę. W końcu sędzia zdecydował się na przerwanie pojedynku.

Warto zaznaczyć, że przed pojedynkiem Kukhalashvili nie wypełnił limitu wagowego. Gruzin był za ciężki o 1,5 kg, w związku z czym musiał przekazać Kijańczukowi 20% swojego wynagrodzenia. Na dodatek zawodnik rozpoczął pojedynek z ujemnym punktem.

CAŁA WALKA POLAKA DOSTĘPNA NA OFICJALNEJ STRONIE M-1 GLOBAL

Kijańczuk nadal pozostaje niepokonany. Wszystkie dotychczasowe pojedynki zawodnik kończył przed czasem. W M-1 Global odniósł już trzecie zwycięstwo i w wywiadzie po walce domagał się pojedynku mistrzowskiego w tej organizacji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis