MMA PLPunch DownLupa nadal musi czekać… Don Kasjo nie wystąpi na Punch Down 2. Nowy uczestnik extra fightu

Lupa nadal musi czekać… Don Kasjo nie wystąpi na Punch Down 2. Nowy uczestnik extra fightu

Foto: Punch Down (edytowane)

Wydawało się, że Lupa w końcu się doczeka i zmierzy się z Don Kasjo podczas Punch Down 2. Jednak Kasjusz nie wystąpi na gali i zastąpi go nowy przeciwnik.

Już 7 marca w Poznaniu odbędzie się druga edycja Punch Down, czyli wydarzenie, na którym będziemy mieli okazję zobaczyć turniej walki na “liście” oraz jeden extra fight, którego bohaterami mieli być Lupa oraz Don Kasjo. Ostatecznie drugi z nich musiał odwołać swój udział na gali ponieważ trzy tygodnie później będzie walczył na FAME MMA 6 z Maćkiem z Ex na plaży.

Wcześniej pisaliśmy o legendzie stworzonej przez internautów, gdzie Lupa czeka w oktagonie aż Don Kasjo przyjmie jego wyzwanie. Wydawało się, że panowie w końcu staną naprzeciw siebie, ale koniec końców na taki obrót zdarzeń trzeba będzie jeszcze zaczekać.

Na Punch Down 2 będzie walczyło 16 śmiałków, którzy powalczą o końcowy triumf. Rywalizacja będzie fazą pucharową (drabinka) – od 1/8 finału. Oprócz tego będzie można zobaczyć na żywo koncert poznańskiego rapera Peji. Wisienką (lub truskawką) na torcie będzie starcie Lupy z Dzikiem, który znany jest z programu Warsaw Shore. Panowie powalczą o nagrodę pieniężną w wysokości 20 000 PLN!

Oficjalnie! Przeciwnikiem @lupa_k.o na Punch Down 2 będzie @dzik_ws znany między innymi z programu Warsaw Shore 🔥…

Opublikowany przez PunchDown Niedziela, 2 lutego 2020