MMA PLLupaLupa chciałby się zmierzyć z właścicielami PunchDown: Srają w majty ku**a, we dwóch ich bym wziął!

Lupa chciałby się zmierzyć z właścicielami PunchDown: Srają w majty ku**a, we dwóch ich bym wziął!

Łukasz Lupa podczas wczorajszego programu PRIME SHOW ZADYMA w mocnych słowach wypowiedział się o właścicielach PunchDown. Lupa zapewnia, że to jedyny jego konflikt, który chętnie zakończy w klatce. Były uczestnik ”Ex na plaży” nie wierzy jednak, że Jakub Henke i Patryk Dzięcioł podejmą rękawice.

Lupa

Lupa próbował swoich sił w nowej rywalizacji w naszym kraju. Mowa tutaj o walce na ”liście”. Łukasz wystartował w pierwszym turnieju organizacji PunchDown. W finale spotkał się z twardym gościem, który ustał uderzenia – z ręki niczym bochen chleba.

Lupa na drugiej edycji w Poznaniu wystąpił w tak zwanym extra fighcie, w którym początkowo miał zmierzyć się z ”Don Kasjo”. Kasjusza zastąpił również były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” – Damian Gaff. W tej konfrontacji Lupa był zdecydowanie lepszy.

Lupa o PunchDown: Zaraz będzie następna tragedia!

Łukasz Lupa w ostrych słowach wypowiedział się o właścicielach PunchDown.

Zobaczcie, to nie jest tak, że ja teraz chcę specjalnie odnosić się do tej sytuacji. Wydarzyła się jakiś czas temu tragedia, ogromna tragedia, wszyscy doskonale wiedzą o co chodzi. Jaki trzeba kwa mieć tupet… wiadomo w Polsce już oni gali nie zrobią. Oni człowieku w marcu organizują galę w Stanach? A ja znam doskonale szczegóły, mam informacje z pierwszej ręki i powiedz mi, gdzie tu jest jakiekolwiek człowieczeństwo. Zobacz co pieniądz robi… Tu wszystko o pieniądze chodzi. Biznes biznesem, ale nie powinno się tak robić. Po tej sytuacji, która się wydarzyła no to co? Moim zdaniem wygląda to tak, że oni j**ią cały system, wypi**dalają się na wszystko. I lecą dalej z biznesem, zaraz będzie następna tragedia i tyle (..) Ja nie mam wrogów, mam jednych bym ich chętnie dopi**dolił, ale… Srają w majty ku**a. We dwóch ich bym wziął naraz, żaden nie wyjdzie. Dwóch naraz, ja sam ich dwóch. Przecież oni nie wezmą takiej walki. Dzięcioł za nim by się ruszył to byłby już spocony. Oni nie wezmą.  

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Roberto Soldić o mocy UFC: Znają KSW ale nikt tego nie ogląda, a UFC śledzi cały świat! Widzieliście?

Roberto Soldić (20-3) zapewnia, że chciałby już niedługo spróbować swoich sił w największej organizacji na świecie. Chorwat w ostatniej walce został podwójnym mistrzem KSW. ”RoboCop” tym razem wypowiedział się o różnicy pomiędzy polską organizacją, a amerykańskim gigantem.

Najdziwniejsze zestawienie w historii freak fightów! Dziadek i wnuczek zmierzyli się z…kobietą! [WIDEO] Co wy na to?

Takiej walki w freakowym MMA jeszcze nie było. Organizacje Epic Fighting Championship już kompletnie ponosi fantazja. Co warto zaznaczyć pojedynek ten i cała gala cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Na samym YouTubie ma już ponad 700 tysięcy wyświetleń.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis