MMA PLIsrael AdesanyaLuke Rockhold o walce z Israelem Adesanyą: Zrobię to lepiej niż Błachowicz!

Luke Rockhold o walce z Israelem Adesanyą: Zrobię to lepiej niż Błachowicz!

Luke Rockhold (16-5) już niedługo wróci do klatki? Amerykanin zapewnia, że jest w stanie pokonać aktualnego mistrza wagi średniej – Israela Adesanyę (20-1). To nie koniec, bo Luke twierdzi, że pokonałby Nigeryjczyka w lepszym stylu niż nasz reprezentant Jan Błachowicz (28-8).

“The Last Stylebender” do obrony pasa kategorii średniej stanie już dwunastego czerwca. Będzie to rewanżowe starcie z Marvinem Vettorim (17-3-1). Włoch mistrzowską szansę dostanie po pięciu zwycięstwach z rzędu.

Rockhold zapewnia: Obserwuję Israela i jego styl walki od dawna!

Luke Rockhold (16-5) w rozmowie z ESPN wypowiedział się o aktualnym mistrzu wagi średniej. Były champion gwarantuje, że jest w stanie pokonać Nigeryjczyka i zrobić to w lepszym stylu niż ostatnio Jan Błachowicz!

Obserwuję Israela i jego styl walki od dawna. Doceniam jego umiejętności, ale on jest do pokonania. Można z nim walczyć w dystansie i mogę z nim zagrać w taką grę, a jak dojdzie do obaleń, to zrobię to lepiej niż Jan. Nie ma lepszego zawodnika walczącego z góry niż ja. Nie ważne kto będzie pode mną, to będzie dla niego krótka noc.

36-latek ostatnią walkę stoczył na początku lipca 2019 roku. Była to bolesna przegrana na UFC 239 z Janem Błachowiczem. Amerykanin w drugiej odsłonie został ciężko znokautowany. Zobaczcie sami jak to wyglądało w materiale poniżej.

Zobacz także:

Sarara i Pająk wypowiedzieli się o walce wieczoru FAME MMA 10! Don Kasjo komentuje! Widzieliście?

Tomasz Sarara na swoim kanale gościł Piotra Pająka. Poruszony został temat walki wieczoru FAME MMA 10. Obaj zgodnie punktowali zwycięstwo Normana Parke.

Wielka nadzieja polskiego MMA wróci do klatki? Jest komentarz menedżera!

Wielka nadzieja polskiego MMA wróci do walk? Agnieszka Niedźwiedź od 4 lat pozostaje nieaktywna, jednak co jakiś czas wracają zapytania o ewentualny powrót zawodniczki.” Zobaczycie, ją w klatce” – napisał na swoim Twitterze, menedżer “Kumy” – Paweł Kowalik.