MMA PLMirosław OknińskiŁukasz Zaborowski ostro komentuje słowa Oknińskiego: Co to jest za cymbał!

Łukasz Zaborowski ostro komentuje słowa Oknińskiego: Co to jest za cymbał!

Trener Łukasz Zaborowski postanowił odnieść się do ostatniej wypowiedzi Mirosława Oknińskiego. Prekursor MMA skrytykował byłego mistrza UFC w wadze półciężkiej – Jana Błachowicza (28-9). Słowa Oknińskiego nie przypadły do gustu środowiskowi MMA w naszym kraju.

Okniński

Jan Błachowicz odniósł się do zajścia Masvidal vs. Covington.

Ja trzymam stronę Masvidala. Kiedyś takie sprawy załatwiało się poza Internetem. Jak ktoś miał jakiś problem, to się szło za garaże i ten problem wyjaśniało. Jeśli faktycznie bardzo ubliżał jego rodzinie w Internecie, to Masvidal załatwił sprawę po męsku.

Mirosław Okniński postanowił odpowiedzieć.

Janek pie**oli jak potłuczony! Albo robimy sport, albo bandytkę. Przez wiele lat walczyliśmy o to żeby ludzie mieli nas za sportowców. Janek Błachowicz swoją wypowiedzią pokazuje, że ma problemy z racjonalnym myśleniem!

Zaborowski komentuje słowa Oknińskiego!

Łukasz Zaborowski za pomocą twittera postanowił skomentować ostatnią wypowiedź Mirosława Oknińskiego. 

Mirek walczył o to żeby ludzie mieli dobre zdanie o sportowcach?? Mirek? Gość który oszukał tak wiele osób i okradł będzie pouczać @JanBlachowicz. Co to jest za cymbał.

Zobacz także:

Kubiszyn po podpisaniu nowego kontraktu z GROMDĄ: Podjąłem ryzykowną i niełatwą dla mnie decyzję! Co wy na to?

Mateusz Kubiszyn w mediach społecznościowych zabrał głos. ”Don Diego” zdecydował, że podpisze nowy kontrakt z organizacją GROMDA. Tym samym Kubiszyn będzie jednak toczył następne walki na gołe pięści.

Anzor Azhiev wyjawia: Byłem torturowany, nie mogę wrócić do ojczyzny! 

Anzor Azhiev (7-2) w rozmowie z portalem sport.pl postanowił opowiedzieć swoją straszliwą historię. Utalentowany zawodnik MMA wyjawił, że był torturowany i nie może wrócić do swojej ojczyzny.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis