MMA PLGROMDAŁukasz Zaborowski i Tomasz “Zadyma” Gromadzki starli się na Twitterze: “Mam swoje zdanie i nie będę się bał wypowiadać”

Łukasz Zaborowski i Tomasz “Zadyma” Gromadzki starli się na Twitterze: “Mam swoje zdanie i nie będę się bał wypowiadać”

Od wczoraj w sieci głośno jest na temat zbiórki pieniędzy mającej na celu wsparcie finalisty turnieju GROMDA – Tomasza “Zadymy” Gromadzkiego. Sprawę powstania i promowania tej zbiórki głośno komentuje między innymi trener Łukasz Zaborowski.

Łukasz Zaborowski Tomasz Zadyma

“Zabor” odpowiadał za przygotowania pogromcy “Zadymy” – Vasyla Halycha, który pokonał Gromadzkiego w finale turnieju walk na gołe pięści na gali GROMDA 6. Dzięki tej wygranej Halych zgarnął nagrodę pieniężną w wysokości 100 tysięcy złotych.

Łukasz Zaborowski i Tomasz “Zadyma” Gromadzki starli się na Twitterze: “Mam swoje zdanie i nie będę się bał wypowiadać”

Mimo porażki, Gromadzki stał się bohaterem zbiórki, którą założyła Fundacja Wspierania Kultury i Sportu SILESIA. Zdaniem Zaborowskiego, promowanie takiego “pójścia na łatwiznę” nie jest zachowaniem godnym sportowca:

“Tak na koniec tematu zbiórki. Mam nadzieje ze każdy kto uważa ze źle mówię to wpłaci Tomkowi ta kasę a nie tylko gada żeby pogadać. nie kieruje tego do tych zdesperowanych głupków których poblokowalem za wyzwiska Pamiętajcie ze tt istnieje żeby dyskutować, moje zdanie znacie.” – napisał Zaborowski, na co Gromadzki mu odpowiedział:

“Dobry wieczór. Panie Zaborowski na wstępie chciałem pogratulować Panu przygotowania Wasyla do pojedynku że mną. Odniosłem się do zbiórki i może Pan mi wierzyć albo nie, lecz ja z moją żoną nie byłem jej inicjatorami.”

Później Łukasz Zaborowski wyjaśnił swoje stanowisko, którego nie zmienił:

“Cześć Tomek ale ja mam swoje zdanie na takie tematy i ja nie będę się bal swojego zdania wypowiadać. Jesteś gościem co przeszedł taka drogę i ludzi możesz motywować do działania o walkę o więcej i lepsze życie a zamiast tego akceptujesz zbiórkę kasy po walce. Jesteś sportowcem.”

“Cześć, mam swoje zdanie którego nie będę się bal wypowiadać. Jesteś gościem co przeszedł mega drogę i zamiast motywować ludzi do walki o więcej i ze można wszystko to akceptujesz zbiórkę kasy po walce. Jesteś sportowcem i powinieneś być wzorem nie chodzenia na łatwiznę.”

Zobacz także:

Szybkie zwycięstwo popularnego ”Góry”! Mariusz Pudzianowski komentuje! [WIDEO] Teraz walka z Polakiem?

Na debiut zawodowy w boksie Hafþóra Júlíusa Björnssona jeszcze poczekamy. Ogromny ”Góra” wystąpił w walce wieczoru sobotniej gali Core Sports Fight Night 3 w Dubaju. Jego starcie z Devonem Larrattem jest kolejnym amatorskim starciem. Islandczyk ma za sobą już trzy pokazowe walki – wszystkie odnotowane w tym roku.

Potworna kontuzja zawodnika UFC! Walczył z nią do samego końca! Widzieliście?

Devin Clark (12-6) nie będzie dobrze wspominał walki w Las Vegas. Amerykanin w sobotę w tak zwanym co-main evencie UFC Vegas 37 zmierzył się z Ionem Cutelabą (16-6-1). Sama przegrana nie będzie największym problemem, a potworna kontuzja, o której mówił trenerom w przerwie.

“Teraz ci się nie uda wymiksować” – zapowiedź walki Krycha UFC vs Sasha na FAME 11 [WIDEO]

W sieci pojawiła się oficjalna zapowiedź walki Krycha UFC vs Sasha, do której dojdzie na najbliższej gali FAME MMA 11. Impreza zaplanowana jest na dzień 2 października i odbędzie się przy udziale publiczności.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis