MMA PLBabilon MMAŁukasz Sudolski w walce wieczoru gali Babilon MMA 27! Znamy rywala!

Łukasz Sudolski w walce wieczoru gali Babilon MMA 27! Znamy rywala!

Łukasz Sudolski (8-1, 5 KO, 1 SUB) zmierzy się z Mindaugasem Gerve (7-2, 3 KO, 2 SUB) w walce wieczoru Babilon MMA 27. Gala odbędzie się 28 stycznia w Skierniewicach. Dla 28-latka będzie to powrót do polskiej organizacji po nieudanym występie w Dana White’s Contender Series.

Łukasz Sudolski

W pierwszych ośmiu zawodowych starciach Sudolski był niepokonany. Dobre występy zaowocowały szansą wzięcia udziału w DWCS. Zawodnikowi Berserkers Team Szczecin nie udało się jednak wywalczyć kontraktu z największą organizacją MMA na świecie. Polak przegrał przez TKO w pierwszej rundzie z Ihorem Potierią.

Kolejny zawodowy pojedynek Sudolski stoczy pod szyldem Babilon MMA. Podczas nadchodzącej gali szczecinianin skrzyżuje rękawice z Mindaugasem Gerve. Litwin ma na swoim koncie występy w takich organizacjach jak Brave CF czy Bellator. Jego dużym atutem są warunki fizyczne. Gerve mierzy 198 cm.

[informacja prasowa/Polsat Sport]

Zobacz także:

Jacek Murański o walce żony w MMA: Tam jest moc, dzika moc!

Jacek Murański w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco został zapytany o potencjalny debiut żony. O walce Joanny Godlewskiej-Murańskiej mówi się już od jakiegoś czasu. Niewykluczone, że pierwsza walka już w 2022 roku.

Walka Khalidov-Soldić jedną z najlepszych poza UFC i Bellatorem? Tak twierdzi ceniony dziennikarz!

Sobotnia walka wieczoru KSW 65, czyli starcie Mameda Khalidova z Roberto Soldiciem elektryzuje całą Polskę. Nie tylko w Europie pojedynek na szczycie kategorii średniej wzbudza tyle emocji. Bardzo zainteresowany walką Mameda z “Robocopem” wydaje się być… najważniejsza z postaci związanych z MMA, Ariel Helwani.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis