MMA PLSpartan FightŁukasz Stanek vs. Dominik Chmiel w karcie walk Spartan Fight 9

Łukasz Stanek vs. Dominik Chmiel w karcie walk Spartan Fight 9

Foto: spartanfight.pl

Łukasz Stanek (4-4) zmierzy się w Dominikiem Chmielem (8-5) 2 grudnia na Spartan Fight 9 w Chorzowie. Poniżej oficjalna informacja prasowa zapowiadająca ten pojedynek.

2-go grudnia, na Hali MORiS, podczas Gali Spartan Fight 9 zobaczymy: debiutującego w Spartan Fight, reprezentanta MMAtadores Katowice, który w swoim dorobku ma cztery zwycięstwa i cztery porażki, trzykrotnie walczył w klatkoringu organizacji FEN, Łukasz Stanek, który zmierzy się z Dominikiem Chmielem, posiadaczem czarnego pasa w brazylijskim ju-jitsu, mającym na swoim koncie osiem zwycięstw i pięć porażek, dwukrotnie przegrywał na Galach Spartan. Jaki będzie wynik tej walki? Czy ręka Dominika powęrduje do góry? Czy Łukasz Stanek, będzie mógł zaliczyć swój debiut w organizacji Spartan do udanych? O tym przekonamy się już wkrótce…

Ponadto w karcie walk znalazło się starcie w K-1.

Kolejnym pojedynkiem, który zasila kartę walk Gali Spartan Fight 9, jest pojedynek, który odbędzie się na zasadach K1, w limicie wagowym do -75kg. Reprezentant Academia Gorila Warszawa, Grzegorz Steć, V-ce mistrz polski w Muay Thai, zawodnik związany od ponad 10 lat z Tajskim Boksem, zwycięzca pojedynku na Gali Granda Pro Arena 4 ,,Arena Wojowników”, mający na swoim koncie wygrane trzy zawodowe pojedynki, zmierzy się on z nieco bardziej doświadczonym od siebie zawodnikiem, trenującym w klubie Paco Team Katowice, Krzysztofem Mariańczykiem, zwycięzcą ostatniego pojedynku na Spartan Fight 8 w Krakowie, który po raz czwarty wejdzie do klatki Federacji FSF.

Jaki będzie ostateczny wynik tej walki? Dowiemy się już niebawem… 2 grudnia, Hala MORiS.

Informacje o biletach- już wkrótce.