MMA PLArtur SzpilkaŁukasz Różański po testach antydopingowych. Spełnił warunek Artura Szpilki!

Łukasz Różański po testach antydopingowych. Spełnił warunek Artura Szpilki!

Łukasz Różański spełnia warunek Artura Szpilki i jest już po testach antydopingowych. Wykonanie takich badań na wykrycie nielegalnego wspomagania było warunkiem przystąpienia do rywalizacji bokserskiej, jaki przedstawił “Szpila”.

Łukasz Różański po testach antydopingowych
Foto: Facebook/ Łukasz Różański

O walce Szpilka vs Różański mówi się na polskim podwórku od dawna. Na razie jednak nie ma konkretów w sprawie tej konfrontacji. Nie mniej, obaj pięściarze wydają się być mocno zaangażowani w to starcie.

Łukasz Różański po testach antydopingowych. Spełnił warunek Artura Szpilki!

Szpilka wprost mówi o kolejnym etapie przygotowań i oczekiwaniu tylko na kontrakt do podpisania:

Natomiast Łukasz Różański opublikował w mediach społecznościowych wpis, w którym potwierdził wykonanie testów antydopingowych przed tą – coraz bardziej realną – konfrontacją ze “Szpilą”:

“Fair Play. Za mną poranna kontrola antydopingowa WBC #cleanboxingprogram. O wynik się nie martwię 😊👊Tyle było szumu…a badania zostały zlecone już 7 marca.”

Fair Play. Za mną poranna kontrola antydopingowa WBC #cleanboxingprogram. O wynik się nie martwię 😊👊Tyle było szumu…a badania zostały zlecone już 7 marca.

Posted by Łukasz Różański on Wednesday, March 24, 2021

Odnośnie samych testów, Łukasz Różański już wcześniej deklarował, że nie ma z nimi żadnego problemu:

“Jak sport to tylko czysty.

Dziwi mnie dzisiejsza dyskusja wokół testów antydopingowych. Przecież na ich wykonanie zgodziłem się bezsprzecznie podczas jednego z pierwszych spotkań w sprawie walki. Artur Szpilka doskonale wie, że z mojej strony dokumenty zostały podpisane i wysłane do WBC.

Polada? Jak najbardziej tak, ale przecież wszyscy wiedzą, że kontrola antydopingowa wykonywana będzie również niezależnie przez WBC, więc nie ma ryzyka, że testów nie będzie.” -napisał na Facebooku.

Jak sport to tylko czysty.Dziwi mnie dzisiejsza dyskusja wokół testów antydopingowych. Przecież na ich wykonanie…

Posted by Łukasz Różański on Monday, March 15, 2021

Zobacz także:

Punch Down 3: Tak wygląda twarz Zalesia po zwycięstwie w turnieju! Oglądaliście gale?

Dawid Zalewski ponownie został zwycięzcą turnieju Punch Down. Nie była to jednak łatwa droga. ”Zaleś” w finale trzeciej edycji zmierzył się z legendarnym rosjaninem – Vasily Kamotsky’m. Nie brakowało dyskusji kto powinien zostać zwycięzcą.

Czekając na FEN 33: tak nokautuje bohater walki wieczoru [+ZAPOWIEDŹ GALI]

Czekając na nadchodzącą wielkimi krokami galę FEN 33 zapraszamy do obejrzenia akcji, która charakteryzuje bohatera walki wieczoru imprezy – Kacpra Formelę. Organizacja Fight Exclusive Night zaprezentowała także oficjalną zapowiedź gali.

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [26-28.03.2021]

Kolejny weekend będzie niezwykle intensywny i fani z pewnością nie będą mieli powodów do narzekania. Szczególnie sympatycy MMA w Polsce mogą się czuć zadowoleni.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis