MMA PLArtur SzpilkaŁukasz Różański po nokaucie na Szpilce: Cwaniakował, ubliżał mi przy dziewczynie, ma co chciał

Łukasz Różański po nokaucie na Szpilce: Cwaniakował, ubliżał mi przy dziewczynie, ma co chciał

Łukasz Rózański po nokaucie na Arturze Szpilce zaznaczał, że zrobił w ringu to, na co “Szpila” zasłużył swoim zachowaniem przed wczorajszą galą Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie.

Różański po nokaucie na Szpilce
Foto: Facebook/ Łukasz Różański

Pojedynek Różańskiego ze Szpilką był walką wieczoru całej imprezy. Starcie to wygrał niepokonany nadal w zawodowej karierze Różański, który po nokaucie w pierwszej rundzie zdobył pas mistrzowski WBC International w niedawno powstałej kategorii bridger i przybliżył się do walki o pełnoprawny pas.

Łukasz Różański po nokaucie na Szpilce: Cwaniakował, ubliżał mi przy dziewczynie, ma co chciał

Po zwycięstwie, Łukasz Różański nie ukrywał, że wygrana ta jest elementem zemsty za zachowanie “Szpili” przed ich konfrontacją.

Oto, co Różański powiedział w rozmowie z dziennikarzami:

“Byłem bardzo zdenerwowany całą sytuacją przed walką i chciałem szybko zrobić to, co miałem zrobić. Niepotrzebnie, bo się podpaliłem, naraziłem na kontrę. Po prostu szkolny błąd. Dostałem zjebkę od trenera za to w szatni od razu. Ale Szpilka ma co chciał. Cwaniakował, cwaniakował, ubliżał mi przy mojej dziewczynie, gdzie każdy kto zna zasady wie, że tak się nie robi. Nawet jeśli Artur po walce chciał mi przybić grabę, to nie mamy o czym mówić.

Zobacz także:

Marcin Naruszczka znokautował byłego zawodnika UFC. Zawalczy o pas z legendą czeskiego MMA!

Marcin Naruszczka odniósł cenne zwycięstwo na gali Okatgon 24 pokonując przed czasem Erica Spicely’ego, Polak zawalczy o pas wagi średniej z Karlosem Vemolą.

Isamu odchodzi z FAME MMA! Jest otwarty na walki m.in. dla FEN, ale wskazał warunki! Kto złoży propozycje?

Jedna z gwiazd największej na świecie organizacji freak fightowej – Isamu odchodzi z FAME MMA! Zawodnik, który stoczył dwie walki dla swarzędzkiej organizacji zapewnił w mediach społecznościowych, że już nigdy więcej nie zawalczy dla tego pracodawcy.

Knockout Boxing Night 15 – wyniki

W rzeszowskiej Hali na Podpromiu odbędzie się gala Knockout Boxing Night 15. Wśród trzech pojedynków o pasy przede wszystkim czeka nas starcie “Szpili” z Różański. Wystąpi też Mateusz Masternak oraz… “Taxi Złotówa”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis