Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLBoksŁukasz Różański Mistrzem Świata! Polak demoluje Babicia w 1. rundzie!

Łukasz Różański Mistrzem Świata! Polak demoluje Babicia w 1. rundzie!

W kapitalnym stylu kończy się gala boksu w Rzeszowie! Łukasz Różański (15-0, 14 KO) już w pierwszej odsłonie demoluje Alena Babicia (11-1, 10 KO). Polak został mistrzem WBC w kategorii bridger.

Różański

Różański w końcu doczeka się długo zapowiadanej walki o mistrzostwo świata. Rzeszowianin już wielokrotnie przygotowywał się pod dany termin i rywala, lecz wszystko kończyło się fiaskiem. Ostatecznie zapadła decyzja i nie Oscar Rivas, a Alen Babić został przeciwnikiem Biało-Czerwonego.

Łukasz już w przeszłości zaskakiwał i pokazywał się z efektownej strony, gdy przed czasem odprawił Artura ”Szpilę” Szpilkę oraz Izu Ugonoha.

32-latek w swojej zawodowej karierze mierzył się już z jednym naszym reprezentantem i była to ringowa wojna. Babić w maju poprzedniego roku po 10-rundach emocjonującej walki wygrał jednogłośną decyzją sędziów z Adamem Balskim.

Wcześniej Babić odprawiał przed czasem chociażby znanych w naszym kraju Erica Molinę oraz Shawndella Terella Wintersa.

Ależ demolka!

Łukasz Różański totalnie zaskoczył swojego przeciwnika. Polak od samego początku ruszył na przeciwnika z serią ciosów. Babić był kompletnie zaskoczony. Chorwat odpowiadał, ale wydawał się bezradny. Chwila i mamy pierwsze deski. Polak nie wypuścił już tej okazji z rąk i jeszcze w pierwszej odsłonie zakończył walkę przed czasem.

Zobacz także:

Paddy Pimblett rozprawił się z 10 żołnierzami jednostki specjalnej! [WIDEO]  Widzieliście?

Trzeba przyznać, że Paddy Pimblett (20-3) bardzo szybko zyskał dużą popularność w największej organizacji na świecie. To jednak nie koniec, bowiem Brytyjczyk ma świadomość, że promocja własnego siebie jest bardzo ważna. Tym razem w mediach społecznościowych ukazało się nagranie, gdzie Anglik rozprawił się na macie z żołnierzami jednostki specjalnej.

Skandal na boisku! Cristiano Ronaldo pomylił dyscypliny i poczuł się jak w MMA! [WIDEO] Co wy na to?

Bywają w piłce nożnej momenty, w których piłkarze zachowują się dość…abstrakcyjnie. Zdarzają się też incydenty, w których piłkarze tracą chłodną głowę i na własne życzenie zawieszają siebie samych na kilka spotkań. Do czego doszło tym razem? Co uczynił Cristiano Ronaldo?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis