MMA PLBoksŁukasz Różański bliski walki o mistrzostwo świata! Prezydent WBC potwierdza!

Łukasz Różański bliski walki o mistrzostwo świata! Prezydent WBC potwierdza!

Łukasz Różański (14-0, 13 KO) ostatnim zwycięstwem dużo zyskał. Niepokonany pięściarz z Rzeszowa już niedługo może zawalczyć o mistrzostwo świata w nowej kategorii wagowej bridger. Potwierdził to również prezydent WBC.

Różański

Początek był wyśmienity w wykonaniu ”Szpili”. Wojownik z Wieliczki jednym z pierwszym ciosów posłał rywala na deski. Każde uderzenie dochodziło do celu i robiło wrażenie. Chwila nieuwagi i zaczynają się wielkie problemy Artura. Szpilka aż trzykrotnie leżał na deskach.

Zobaczcie co powiedział Różański tuż po walce.

Różański stanie przed wielką szansą?

Łukasz Różański (14-0, 13 KO) jest bardzo blisko wielkiej szansy! Rzeszowianin już we wrześniu może zawalczyć o mistrzostwo świata w nowo powstałej wadze bridger. Potwierdził to również prezydent WBC – Mauricio Sulaiman. 

Ten pojedynek miał się odbyć w kwietniu, później planowany był na czerwiec, ale pandemia koronawirusa odsunęła go w czasie. Do tej walki dojdzie 18 września, ale przecież nigdzie się nie śpieszymy (…) Mamy już mistrza WBC Silver Romanowa oraz mistrz WBC International Różańskiego. Oni zaboksują po kolei ze zwycięzcą wrześniowej walki. Na razie otrzymujemy wyłącznie pozytywne wiadomości od pięściarzy na temat nowego limitu wagowego.

Zobacz także:

Don Kasjo zabiera głos: Tak to jest w tym świecie, ja i tak nie czuje się przegrany! [WIDEO] Oglądaliście?

Kasjusz Życiński nie zmieni zdania! Popularny ”Don Kasjo” uważa, że wygrał swój ostatni pojedynek i dalej pozostaje niepokonanym królem organizacji FAME MMA. Niewykluczone, że w przyszłości dojdzie do jego drugiego starcia z Normanem Parke.

Warszawski Dresik zmierzy się z Murańskim na Elite Fighters. Bonus BGC drwi: Respirator w 1 rundzie! Przesadził?

Jak już zapewne dobrze wiecie, Warszawski Dresik zmierzy się z Mateuszem Murańskim na gali Elite Fighters 1, która odbędzie się 31 lipca. Zestawienie to w swoich social mediach skomentował Bonus BGC.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis