MMA PLKSWŁukasz Rajewski o walce z Wrzoskiem: Denerwuje mnie tym swoim pozowaniem

Łukasz Rajewski o walce z Wrzoskiem: Denerwuje mnie tym swoim pozowaniem

Borys Mańkowski (21-8-1) udanie wraca po latach do kategorii lekkiej choć pojedynek z Marcinem Wrzoskiem (14-7) należał do ciężkich. ”Tasmański Diabeł” został zapytany o natychmiastowy rewanż, a  wtedy Borys zaproponował inny pomysł. Borys chciałby, aby ”Polish Zombie” zmierzył się z jego klubowym kolegą Łukaszem Rajewskim (9-6).

W tak zwanym co-main evencie KSW 53 nie brakowało emocji! Borys Mańkowski nie miał łatwo, ale ostatecznie jednogłośną decyzją sędziów pokonał Marcina Wrzoska. Reprezentant Czerwonego Smoka o wyniku przesądził zdobytymi obaleniami. Wrzosek w stójce nie ustępował i parokrotnie zaskoczył swojego oponenta.

Łukasz Rajewski o walce z Wrzoskiem: Jego styl może mi pasować!

Długo nie musieliśmy czekać na komentarz Łukasza Rajewskiego (9-6), który przyznał, że z dużą chęcią przyjmie propozycję walki z byłym mistrzem KSW. Dodatkowo ”Raju” jest przekonany, że rywal mógł mu stylistycznie pasować. Przyznał to Łukasz Rajewski w rozmowie z portalem MMA – bądź na bieżąco.

Super, podoba mi się ten pomysł. Raz, że ten jego styl może mi pasować, dwa że mnie denerwuje tym swoim pozowaniem. Tą spinką do Borysa i tym swoim zachowaniem trochę bez szacunku. Nawet po gali nie potrafił się zachować jak należy tylko dyskutował, ale na szczęście musiałem biec do ”Gamera” i się powstrzymałem od komentarza. Bardzo chętnie bym z nim zawalczył.

Tym samym ”Raju” dostałby następny pojedynek w największej organizacji w naszym kraju. Rajewski ostatnią walkę w KSW stoczył w czerwcu na 44 edycji udowodnił, że robi również progres w parterze. Już w pierwszej rundzie znalazł sposób na poddanie Leo Zulicia.

Przytrafiły się też trzy przegrane z rzędu, ale trzeba przyznać, że rywale byli godni. W Cage Warriors blisko, a zarazem daleko niespodzianki w starciu z Madsem Burnellem, postawienie się w starciu z zapaśnikiem Danielem Rutkowskim i niespodziewana przegrana przed czasem z Łukaszem Koperą. Rajewski ostatnią walkę stoczył w grudniu poprzedniego roku. Podczas Babilon MMA 11 w trzeciej rundzie (duszeniem zza pleców) odprawił zapaśnika Piotra Przepiórkę.

Zobacz także:

Jiri Prochazka zadebiutował z hukiem! Nowa gwiazda w UFC?

Czech już w drugiej rundzie znokautował faworyta Volkana Oezdemira. Jiri zapowiada, że jak najszybciej chciałby wrócić do klatki

Overeem vs Sakai w walce wieczoru! Jak typujecie?

Alistair Overeem dalej ma marzenie stanąć przed następną szansą mistrzowską. Holender będzie chciał przedłużyć passę zwycięstw w starciu z ciekawie zapowiadającym się Brazylijczykiem