MMA PLKSWŁukasz Rajewski chce pomścić brata: Chcę Filipa Pejicia na KSW!

Łukasz Rajewski chce pomścić brata: Chcę Filipa Pejicia na KSW!

Foto: KSW

Łukasz Rajewski chce pomścić swojego brata – Roberta. Ten na ostatniej gali KSW 56 został bardzo szybko znokautowany przez chorwackiego “Nitro” – Filipa Pejicia.

Walka Rajewski vs Pejic trwała zaledwie 12 sekund, a nokaut, który zaprezentował fanom Chorwat był drugim najszybszym nokautem w historii polskiej organizacji. Szybciej z rywalem poradził sobie jedynie Łukasz Jurkowski, który na pokonanie Pawła Zalewskiego na KSW 2 potrzebował 9 sekund.

Walka Rajewski vs Pejic zakończyła się tak:

Łukasz Rajewski chce pomścić brata: Chcę Filipa Pejicia na KSW!

Zemstę za znokautowanie barta zapowiada Łukasz Rajewski. W rozmowie z polsatsport.pl przyznał, że wróci do klatki KSW w 2021 roku i ma zamiar zmierzyć się właśnie z “Nitro”:

“W tym roku już nie, ale będę chciał wejść do klatki na początku 2021. Będę rozmawiał z włodarzami o walce z Filipem Pejiciem. Miałem się z nim bić w czerwcu, ale zestawiono mnie z Bartkiem Koperą. Niestety on wtedy wypadł, ale teraz jestem gotowy i chciałbym go dopaść.

To by była dobra walka i to z pewnością mnie motywuje, żeby do niej doprowadzić.”

Cała rozmowa Łukasza Rajewskiego z polsatsport.pl do sprawdzenia -> TUTAJ.

Zobacz także:

Kawulski porównał Narkuna do Błachowicza! Zaskoczeni wypowiedzią?

Maciej Kawulski podsumował KSW 56, która dostarczyła dużo emocji. Jeden z właścicieli największej organizacji w naszym kraju jest zadowolony z kolejnego wydarzenia w dobie koronawirusa.

BKFC przebiło KSW! Nokaut w 3 sekundy na gali w Miami

BKFC przebiło KSW! Chodzi oczywiście o najszybszy nokaut ostatniego weekendu. Na gali KSW 56 oglądaliśmy wygraną w 12 sekund, natomiast na BKFC 14 na znokautowanie rywala potrzeba było… 3 sekund!