Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLFENŁukasz Olech vs Piotr Kalenik w rozpisce FEN 46 w Pile

Łukasz Olech vs Piotr Kalenik w rozpisce FEN 46 w Pile

Łukasz Olech (2-1, 2 SUB) podejmie Piotra Kalenika (10-10, 3 KO, 6 SUB) podczas gali FEN 46, która 27 maja odbędzie się w Pile. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii półciężkiej.

Łukasz Olech vs Piotr Kalenik

Bilety na galę FEN 46.

Olech to wojownik, który walczył gali FEN jeszcze na zasadach semi-pro i zwyciężył z Pawłem Całkowskim rozprawiając się z nim trójkątnym duszeniem nogami. Na zawodowstwie stoczył dwie walki – w obu wygrał przez poddania. Duszeniem zza pleców Olech wygrał z Jakubem Ozgą, wcześniej zwyciężył z Sergiuszem Zającem. Podczas gali FEN 42 niejednogłośnie przegrał na punkty z Kamilem Wojciechowskim. W karierze amatorskiej stoczył 13 walk i 12 z nich wygrał.

Kalenik w maju 2022 roku pokonał Patryka Rogóża, z którym w przeszłości mierzył się dwukrotnie – raz wygrał i raz przegrał. Wcześniej mierzył się z zawodnikami organizacji FEN – Wojciechem Januszem i Marcinem Łazarzem. W 2019 roku wygrał przez poddanie gilotyną Aleksandara Joketica, przed tym triumfem, również w premierowej odsłonie, poddał duszeniem zza pleców Nikolaia Boyarczuka. Podczas gali FEN 41 przegrał decyzją sędziów z Marcinem Filipczakiem. Tamten pojedynek został wybrany najlepszym podczas całej edycji w Mrągowie.

Bohaterowie FEN 46:

83,8: Piotr Kuberski vs. Kamil Wojciechowski

93,0: Marcin Wójcik vs. Adam Biegański

93,0: Bartosz Szewczyk vs. Łukasz Klinger

77,1: Bartłomiej Dragański vs. Wawrzyniec Bartnik

70,3: Damian Rzepecki vs. Krzysztof Dobrzyński

77,0, K-1: Dawid Siek vs. Bartłomiej Mienicuk

93,0 kg: Łukasz Olech vs. Piotr Kalenik

70,3 kg: Gracjan Wyroślak vs. Kamil Mosgalik

Zobacz także:

Kolejny Polak w Glory! Maksymilian Bratkowicz pod koniec kwietnia zawalczy w Rotterdamie! Widzieliście?

Dziś nie brakuje dobrych wiadomości! Maksymilian Bratkowicz postanowił zaryzykować i przyjął walkę w zastępstwie. Maks jest kolejnym naszym reprezentantem, który trafił do największej organizacji kick-boxingu. Do debiutu Biało-Czerwonego dojdzie już pod koniec kwietnia.

Piotr Szeliga mocno o zaczepkach Oknińskiego: To jest żenujące! Co wy na to?

Piotr Szeliga w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim wypowiedział się o zaczepkach ze strony trenera Mirosława Oknińskiego. Freak figthter z Dębicy zapewnia, że ”z Akademii Wilanów zrobiła się Akademia Pana Kleksa”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis