MMA PLDon KasjoŁukasz Lupa komentuje wypadnięcie Don Kasjo: Do trzech razy sztuka!

Łukasz Lupa komentuje wypadnięcie Don Kasjo: Do trzech razy sztuka!

Łukasz Lupa nie ma szczęścia jeśli chodzi o walkę z Kasjuszem Życińskim. Już po raz drugi w krótkim odstępie czasu zostaje odwołana. Mistrz PunchDown skomentował całą sytuację w mediach społecznościowych!

W walce wieczoru głównym bohaterem będzie powracający Popek Monster (3-4), który zmierzy się z debiutującym Damianem ”Stiflerem” Zduńczykiem. Zobaczymy również wyczekiwany rewanż pomiędzy Adrianem Polańskim, a Amadeuszem Roślikiem. Po porażkach będzie chciał odbudować się Krystian Wilczak oraz Maciej Szewczyk. Szansę zrewanżowania się dostanie również Kamil Hassan, który ponownie zmierzy się z Maksymilianem Wiewiórką.

Łukasz Lupa komentuje wypadnięcie Don Kasjo!

Łukasz Lupa może być rozczarowany! Już drugi raz w krótkim odstępie czasu wypada mu walka z Kasjuszem Życińskim. W tej sytuacji Lupa ponownie zmierzy się z Marcinem Makowskim (1-0). A tak całą sytuację w mediach społecznościowych skomentował Łukasz Lupa.

Lupa komentuje

Zobaczcie również co powiedział ”Don Kasjo” po wypadnięciu z FAME MMA 7:

Dla Lupy będzie to już trzecia walka w organizacji. Znany jest on głównie ze swojego występu w programie ”Ex na plaży” transmitowanego w MTV. Swój debiut odnotował w Koszalinie, gdy efektownie znokautował Marka Wilczaka. Na drugi występ nie musiał długo czekać. Łukasz wszedł w zastępstwo i był bliski, aby zdobyć następne szybkie zwycięstwo. Charakter i serducho pokazał Kamil ”Kasti” Stępiński, który wytrwał ciężkie chwile, aby jeszcze w tej samej rundzie wygrać przed czasem.

Zobacz także:

Marcin Najman organizuje dwie akcje charytatywne. Kogo wspomoże?

Marcin Najman już piątego września stoczy swój pierwszy pożegnalny akt. Częstochowianin podczas FAME MMA 7 zmierzy się z Dariuszem Kazimierczukiem (1-8). Były bokser już nie pierwszy raz organizuje akcje charytatywne przed swoim starciami.

Jędrzejczyk o szansach Błachowicza! Będzie zwycięstwo przed czasem?

Joanna Jędrzejczyk już nie pierwszy raz wspiera Jana Błachowicza. Polak pod koniec września stanie przed szansą walki o tytuł