MMA PLJurasŁukasz Jurkowski zapytał Karolinę Kowalkiewicz czy potrzebny jest powrót do UFC. Naraził się na kontrę!

Łukasz Jurkowski zapytał Karolinę Kowalkiewicz czy potrzebny jest powrót do UFC. Naraził się na kontrę!

Zawodnik mieszanych sztuk walki, prezenter i komentator stacji Polsat Sport Łukasz Jurkowski podczas ostatniego programu Koloseum zapytał Karolinę Kowalkiewicz o to, czy potrzebny jest jej zapowiadany powrót do oktagonu UFC. Tego pytania chyba pożałował.

Łukasz Jurkowski

Karolina Kowalkiewicz to była pretendentka do pasa mistrzowskiego wagi słomkowej UFC i jedna z najlepszych zawodniczek MMA w historii tego sportu w Polsce. Obecnie znajduje się jednak w serii pięciu porażek z rzędu, ostatnią kończąc z poważną kontuzją oczodołu, ale mimo to otrzyma od UFC kolejną szansę na odbudowanie.

Polka w poprzednim tygodniu była też przedmiotem krytyki, kiedy ogłaszając swój powrót do oktagonu zaczęła czytać komentarze na swój temat. Szerzej o tej sprawie pisaliśmy -> TUTAJ.

Łukasz Jurkowski zapytał Karolinę Kowalkiewicz czy potrzebny jest powrót do UFC. Naraził się na kontrę!

W programie Koloseum pytanie o zasadność powrotu Kowalkiewicz do oktagonu zadał prowadzący program Łukasz Jurkowski. Oto, co usłyszał w odpowiedzi:

“A po co ci była ostatnia walka? Dostałam taką szansę od UFC i chcę ją wykorzystać. Chcę udowodnić coś sama sobie. […] Dostałam zielone światło od lekarzy. Od razu mi powiedzieli, że jeśli operacja się uda, to mogę wrócić. Oni mi to raczej odradzali, ale z medycznego punktu widzenia nie ma żadnych przeciwskazań”

Kowalkiewicz piła do walki Jurkowskiego z Mariuszem Pudzianowskim, do której wyszedł mimo kolejnych zapewnień o przejściu na sportową emeryturę. Teraz Jurkowski o emeryturze już nie mówi i możliwy jest nawet jego kolejny powrót do klatki.

Zobacz także:

Denis Załęcki ma pomysł na szalone starcie 2 vs 2! ”Bad Boy” byłby w drużynie z ”Tysonem”!

Denis Załęcki ma szalony pomysł. Byłoby to starcie dwóch na dwóch. ”Bad Boy” wraz z Krystianem ”Tysonem” Kuźmą zmierzyłby się z Vasylem Halychem i Mateuszem ”Don Diego” Kubiszynem.

Adam Soroko: Moim marzeniem jest walka z Popkiem! [WIDEO]

Adam Soroko już dziewiętnastego lutego zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Będzie to starcie na gali PRIME SHOW MMA 1 w Atlas Arenie. Przeciwnikiem byłego karateki będzie Damian Zduńczyk. ”Stifler” po raz drugi postanowił przyjąć wyzwanie i chce sprawić niespodziankę.

Załęcki mocno odpowiada Vasylowi i GROMDZIE: Bawcie się dobrze, ale już bez mojego udziału!

Denis Załęcki za pomocą instagrama postanowił mocno odpowiedzieć organizacji GROMDA. To nie koniec, bo ”Bad Boy” skomentował też ostatnie słowa Vasyla Halycha.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis