MMA PLKSWŁukasz Jurkowski zapowiada walkę w KSW: “Ostatni Raz. Dla siebie. Dla kibiców. Dla tej adrenaliny”

Łukasz Jurkowski zapowiada walkę w KSW: “Ostatni Raz. Dla siebie. Dla kibiców. Dla tej adrenaliny”

Foto: Facebook/ Łukasz Jurkowski
Foto: Facebook/ Łukasz Jurkowski

Łukasz Jurkowski zapowiada walkę w KSW, która będzie ostatnią w jego zawodowej karierze. “Juras” najprawdopodobniej zmierzy się ze złotym medalistą olimpijskim Szymonem Kołeckim.

Do walki tej miało dojść w tym miesiącu, na gali KSW 54, ale Jurkowski wypadł z pojedynku z powodu kontuzji. Co prawda na temat urazu Jurkowskiego powstały już w sieci liczne legendy, to zawodnik ten potwierdził właśnie, że wejdzie do klatki Federacji KSW jeszcze jeden raz.

Łukasz Jurkowski zapowiada walkę w KSW: “Ostatni Raz. Dla siebie. Dla kibiców. Dla tej adrenaliny”

“Juras” w mediach społecznościowych zapowiedział rozpoczęcie przygotowań do swojej pożegnalnej walki w karierze. Jurkowski obecnie nagrywa zdjęcia do drugiej edycji programu Ninja Warrior Polska, ale zaraz po programie, ma wrócić na salę treningową:

“Jeszcze kilka dni pracy telewizyjnej i zaczynamy robotę treningową. Ostatni Raz. Dla siebie. Dla kibiców. Dla tej adrenaliny. Peace Love MMA❤️🔥

Jeszcze kilka dni pracy telewizyjnej i zaczynamy robotę treningową. Ostatni Raz. Dla siebie. Dla kibiców. Dla tej adrenaliny. Peace Love MMA❤️🔥 Foto. KSW

Opublikowany przez Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego Środa, 5 sierpnia 2020

Jurkowski po swoim powrocie do KSW stoczył trzy pojedynki. Jego rekord w tych starciach to dwie wygrane i jedna porażka. “Juras” pokonywał Thierryego Sokoudjou i Stipe Bekavaca, natomiast przegrał z Martinem Zawadą. Porażka ta była bardziej spowodowana kontuzją barku, niż przegraną w walce.

Teraz, najprawdopodobniej jesienią, zobaczymy Łukasza Jurkowskiego w klatce KSW po raz ostatni w jego karierze.

Zobacz także:

Sparing Don Kasjo z Tyburskim! Jest nagranie! Kto wygrał to starcie?

W sieci pojawił się wreszcie sparing Don Kasjo z Pawłem Tyburskim! Do konfrontacji zawodników FAME MMA doszło dzisiaj w Nastula Club w Warszawie.

Don Kasjo o sparingu z Tyburskim: On wie, że gdyby ten sparing potrwał dłużej…

Kasjusz “Don Kasjo” Życiński wypowiedział się o sparingu z Pawłem Tyburskim, do którego doszło dzisiaj w Nastula Club w Warszawie. Obaj zawodnicy chcieli wyjaśnić sobie niesnaski, do których doszło podczas ostatniej konferencji prasowej promującej FAME MMA 7, która ma odbyć się 5 września.

Parke atakuje Don Kasjo i… wbija również “szpilkę” Mańkowskiemu

Norman Parke (28-7-1, 1NC) ponownie odważnie odwołał się do jego kłótni z Don Kasjo (2-0). W przepychance słownej kolejną szpilkę otrzymał jednak również Borys Mańkowski (21-8).