MMA PLAdam KownackiŁukasz Jurkowski wspiera Adama Kownackiego po przegranej z Heleniusem!

Łukasz Jurkowski wspiera Adama Kownackiego po przegranej z Heleniusem!

To jest ciężki moment w karierze Adama Kownackiego (20-2, 15 KO), który w sobotę doznał drugiej przegranej. 32-latek stoczył pierwszy pojedynek w tym roku. Wojownik pochodzący z Łomży stanął przed natychmiastowym rewanżem z Robertem Heleniusem (31-3, 19 KO).

Kownacki nie miał szczęścia… Już po pierwszej rundzie zmagał się z dużą opuchlizną oka. Tym samym nie była to już walka z samym rywalem,a kontuzją. Kownacki zaryzykował i wchodził w coraz większe wymiany. Pięściarz z Finlandii był na to gotowy i wydaje się, że Adam niczym nowym go nie zaskoczył. Nie brakowało też fauli ze strony Kownackiego – ciosy poniżej pasa. Ostatecznie walka zakończyła się w szóstej rundzie.

”Juras” wspiera Kownackiego!

Adam Kownacki (20-2, 15 KO) tuż po walce na twitterze krótko skomentował sobotnią walkę. Polak zdradził, że już po pierwszej rundzie miał problemy ze wzrokiem.

Od 1 rundy nic nie widzalem myslalem ze jaja ma troche nizej

Przepraszam

Kownacki może liczyć na wsparcie kibiców. Również wsparcie w kierunku pięściarza wysłał popularny ”Juras”.

Daj spokój Adam. Chwila luzu i wracaj do ringu. To jeszcze nie koniec

Zobacz także:

Bombardier gotowy na walkę z Pudzianem! Zobaczcie jego trening przed KSW 64! Zaskoczeni?

Pojedynek Bombardiera z Mariuszem Pudzianowskim cieszy się ponownie dużym zainteresowaniem. Senegalski król zapasów po raz drugi przyjedzie do Polski, jednak tym razem kibice mają nadzieje, że zobaczą wreszcie Bombardiera w klatce organizacji KSW.

Artur Szpilka komentuje przegraną Kownackiego: Pierwsza runda naprawdę była optymistyczna! Widzieliście?

Artur Szpilka (24-5, 16 KO) pojawił się w studiu TVP Sport, gdzie na gorąco skomentował przegraną Adama Kownackiego (20-2, 15 KO). Wojownik z Łomży staną przed szansą natychmiastowego rewanżu, lecz musiał ponownie uznać wyższość Roberta Heleniusa (31-3, 19 KO).