MMA PLKSWŁukasz Jurkowski o walce z Pudzianem na KSW 61: Kołecki, Bedorf, Różal, Nastula, teraz czas na mnie!

Łukasz Jurkowski o walce z Pudzianem na KSW 61: Kołecki, Bedorf, Różal, Nastula, teraz czas na mnie!

Foto: Instagram/ Łukasz Jurkowski

Łukasz Jurkowski wypowiedział się szerzej o zapowiedzianej walce z Pudzianem, do której dojdzie na następnej gali Federacji Konfrontacji Sztuk Walki.

Podczas wczorajszej gali KSW 60 poznaliśmy walkę wieczoru następnej imprezy polskiego giganta. Tą będzie starcie Mariusza Pudzianowskiego z Łukaszem Jurkowskim. Dwie legendy sportów walki w Polsce zmierzą się już 5 czerwca w Gdańsku na gali KSW 61.

Łukasz Jurkowski o walce z Pudzianem na KSW 61: Kołecki, Bedorf, Różal, Nastula, teraz czas na mnie!

“Juras” nie ukrywa dumy z zestawienia z “Pudzianem” i zaznacza, że choć są oni kolegami klubowymi, to na czas pojedynku w klatce, wszelkie sympatie zostaną włożone do kieszeni:

“No to oficjalnie!
Na następnej gali @ksw_mma 61 zmierzę się z @pudzianofficial , bezwzględnie legendą polskiego sportu. Są takie pojedynki, których się nie odmawia.

Kołecki, Bedorf, Różal, Nastula to tylko niektóre nazwiska z którymi rywalizował w klatce KSW Pudzian. Teraz czas na mnie. Ta walka ma być i będzie wielkim show, nie szukajcie sportowo rankingowych akcentów. Usiądźcie wygodnie w fotelach i po prostu dobrze się bawcie.

Tak tak trenujemy z Mario na jednej macie w klubie @wcafightteam , choć mamy innych trenerów. Na czas przygotowań dogadaliśmy wymienność. Jesteśmy profesjonalistami, więc na czas pojedynku koleżeństwo odkładamyna bok. Obaj będziemy chcieli się ciężko znokautować. Taka praca😉

Jaram się trwającymi przygotowaniami a zostało jeszcze 5 tygodni frajdy. Oby w zdrowiu. No i duży plus…nie muszę robić wagi😊

#JurasMusisz … teraz już zdecydowanie Juras Możesz i Chcesz❤️

Zobacz także:

UFC 261 – wyniki

Po raz pierwszy od ponad roku na gali UFC pojawią się widzowie. W rozpisce znalazły się aż trzy walki mistrzowskie z rewanżowym starcie Kamaru Usmana z Jorge Masvidalem na czele.

Bonusy po UFC 261. Mistrzowie nagrodzeni za efektowne nokauty [WIDEO]

Za nami rewelacyjna gala UFC 261 w Jacksonville na Florydzie. Po wydarzeniu, które tym razem z trybun mogli oglądać fani tradycyjnie przyznano dodatkowe bonusy pieniężne.

KSW 60: De Fries vs. Narkun 2 – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali KSW 60, która odbędzie się już w sobotni wieczór.