MMA PLJurasŁukasz Jurkowski o Khabibie: Jak to jest z tym honorem, wartościami?

Łukasz Jurkowski o Khabibie: Jak to jest z tym honorem, wartościami?

Łukasz Jurkowski (17-12) doświadczony zawodnik MMA i uznany komentator na twitterze wypowiedział się o zachowaniu Khabiba Nurmagomedova (29-0). Na byłego mistrza UFC spadła krytyka za brak stanowiska w sprawie poborów do rosyjskiej armii w Dagestanie.

Juras

Przypomnijmy, że ludzie wyszli na ulice, zorganizowano protesty przeciwko powołaniom. Były to mocne starcia z policją.

Zobaczcie sami:

Nurmagomedov swoją karierę definitywnie zakończyła w październiku 2020 roku. Khabib już wielokrotnie był kuszony powrotem. ale wydaje się to niemożliwe bowiem ważniejsza jest dla niego złożona obietnica matce. Dagestańczyk podczas UFC 254 już nie pierwszy raz udowodnił, że jest prawdziwym mistrzem. 32-latek w drugiej odsłonie poddał Justina Gaethje.

Juras komentuje!

Łukasz Jurkowski na twitterze skomentował zachowanie Khabiba Nurmagomedova, który nie zabiera głosu w sprawie poborów do rosyjskiej armii w Dagestanie.

Khabib schował się do dziury po prośbie o wsparcie protestujących w Dagestanie. Zablokował też komentarze na socialach. To jak to jest z tym honorem, wartościami itd? Chyba, że chodzi o lojalność wobec ziomka putina, a nie swoich „braci”. Opinie?

Zobacz także:

Najman mocno do Łaszczyka: Pójdziemy na matę i pokaże ci ile jest wart twój boks w MMA! Widzieliście?

Marcin Najman w mediach społecznościowych postanowił zaprosić Kamila Łaszczyka do Częstochowy. ”El Testosteron” zapewnia, że na macie pokaże mu ile jest wart jego boks w mieszanych sztukach walki. Czy Łaszczyk przyjmie wyzwanie?

FAME MMA 16: ”Alanik” nie traci formy? Kwieciński poznał szczegóły następnej walki!

Była przerwa, ale to już koniec! Alan Kwieciński jest głodny kolejnych pojedynków. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” kolejne starcie stoczy piątego listopada na gali FAME MMA 16 w Gliwicach. Podczas dzisiejszej konferencji poznaliśmy szczegóły.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis