MMA PLJurasŁukasz Jurkowski do hejterów oceniających jego “tuszę”: Dajcie żyć po swojemu

Łukasz Jurkowski do hejterów oceniających jego “tuszę”: Dajcie żyć po swojemu

Foto: Facebook/ Łukasz Jurkowski

Łukasz Jurkowski w sieci dorobił się wielu krytyków. I właśnie do hejterów oceniających jego “tuszę” skierował kilka akapitów na temat współczesnego oceniania innych i dał radę, którą wszyscy powinni wziąć sobie do serca.

“Juras” to człowiek-orkiestra polskiego MMA, ale ostatnimi czasy jest… mocno zapuszczony. Wszak wystarczy dodać, że jego przełożona walka z Szymonem Kołeckim miała się odbyć w limicie wagi ciężkiej, bowiem Jurkowski mógłby mieć poważne problemy, by zbić wagę do limitu 93 kilogramów.

Łukasz Jurkowski do hejterów oceniających jego “tuszę”: Dajcie żyć po swojemu

Ciągłe przytyki na temat jego formy fizycznej nie przechodzą bez echa. Świadczy o tym poniższy wpis Jurkowskiego, który zamieszczamy w całości.

Zgadzacie się z “Jurasem” w tej kwestii?

Ja tylko na chwile dolać oliwy do ognia😉

Przytyki w komentarzach, że „grubas „ulaniec” „świnia” (pomijając oczywiste żarty). Tak sobie myślę, że nie widziałem komentarza w tej sprawie żadnej kobiety. Sami „faceci”. Facet oceniający faceta brzmi bardzo gejowsko😎 pomyślcie o tym czasami😉

Bardziej poważnie… Czy wygląd determinuje w życiu kim jesteś? Czy kratka na brzuchu zmienia Ciebie jako człowieka? Dożyliśmy czasów kiedy piękni chłopcy z instagrama masturbują się wzajemnie do swoich samojebek przed lustrem. Czasów, gdy chłopcy wyznaczają trendy w definicji męskości określonej liczbą kosmetyków w łazience i wielkości bicka nie mającego przełożenia na nic poza estetyką. Współcześnie ocenia się ludzi przez pryzmat wyglądu, a piękni wyretuszowani ludzie oceniają tych „zwykłych normalnych”.

Żyjcie sobie po swojemu, a innym dajcie żyć po swojemu według własnych zasad. Tak mężczyznom jak i kobietom. Mi dobrze jest ze sobą tak jak jest! Jak będzie mi się chciało zrzucę pare kilogramów. Czy to sprawi, że będę innym lepszym człowiekiem? Nie. W żadnym stopniu.

Niech płonie, a ja zjem „ogórkową” od Pauliny😬

Ja tylko na chwile dolać oliwy do ognia😉Przytyki w komentarzach, że „grubas „ulaniec” „świnia” (pomijając oczywiste…

Opublikowany przez Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego Wtorek, 6 października 2020

Zobacz także:

Impreza mistrzowska Błachowicza! Ile będzie trwać?

Jan Błachowicz ma za sobą imprezę mistrzowską. Polak świętuje zdobycie pasa kategorii półciężkiej.

Karolina Kowalkiewicz komentuje walkę Bekus-Badurek! Zgadzacie się z Karoliną?

Karolina Kowalkiewicz była również rozczarowana tym co się stało na FEN 30. Zobaczcie wpis zawodniczki UFC w mediach społecznościowych.