MMA PLCiekawostkiŁukasz Jurkowski broni zachowania Szpilki w Pionkach: Napluł ci w twarz, ciesz się, że tylko tyle

Łukasz Jurkowski broni zachowania Szpilki w Pionkach: Napluł ci w twarz, ciesz się, że tylko tyle

Foto: Facebook/ Łukasz Jurkowski

Łukasz “Juras” Jurkowski broni zachowania Artura Szpilki na gali bokserskiej w Pionkach. O sprawie pisaliśmy wczoraj wieczorem. Chodzi o zachowanie “Szpili”, który na tej imprezie spotkał pomysłodawcę konta “Ajtuj Szminka”.

“Ajtuj Szminka” to postać znana na Twitterze związanym z polskim boksem. Postać ta jest inicjatorem walki Marcina Siwego z Kamilem Bodziochem, do której doszło właśnie na gali w Pionkach. Na Twitterze popularny był hashtag #SiwyBodzioch, zachęcający potencjalnych promotorów do zorganizowania tej walki.

Łukasz Jurkowski broni zachowania Szpilki w Pionkach: Napluł ci w twarz, ciesz się, że tylko tyle

O całej sytuacji na Twitterze doniósł wczoraj dziennikarz TVP Sport, Sebastian Parfjanowicz. Napisał on, że Artur Szpilka spotkawszy inicjatora konta “Ajtuj Szminka” napluł mu w twarz.

Zachowanie pięściarza zostało skrytykowane przez fanów i nie tyulko przez nich.

Jest jednak osoba, która publicznie broni zachowania Szpilki. Osobą tą jest Łukasz “Juras” Jurkowski, prywatnie bardzo dobry kolega “Szpili”.

Na Twitterze Jurkowski odniósł się do całej tej sytuacji z gali w Pionkach:

“Jedź po @szpilka_artur jak po ostatniej szmacie, ciśnij po jego osobie i bliskich od najgorszych,zostań „znafcą” boksu na twitterze. Płacz, że jak spotkałeś na żywo ofiarę swojego internetowego szyderstwa i życiowego celu ubliżania…napluł ci w twarz.Ciesz się, że tylko tyle.Pff”

Zobacz także:

Artur Szpilka na gali w Pionkach spotkał pomysłodawcę konta “Ajtuj Szminka”. Co z nim zrobił?

Artur Szpilka jest obecny na gali pięściarskiej w Pionkach, gdzie spotkał pomysłodawcę konta na Twitterze – “Ajtuj Szminka”. “Szpila” nie wykazał się poczuciem humoru i jego spotkanie z osobą prowadzącą konto skończyło się małym skandalem.

Co oglądać w ten weekend?

Będzie się działo sporo. W najbliższych dniach czekają nas bowiem gale KSW, UFC i ACA.

Czy zawodnik UFC uderzył starszego mężczyznę w barze?

Zawodnik UFC Mike Perry uderzył starszego mężczyznę w barze w Teksaskie. Materiał wideo dokumentujący wydarzenia wtorkowej nocy obiega właśnie media społecznościowe.