Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLCFNŁukasz Charzewski vs. Kamil Lamprycht drugą walką wieczoru gali CFN 2

Łukasz Charzewski vs. Kamil Lamprycht drugą walką wieczoru gali CFN 2

1 czerwca w Kamiennej Górze odbędzie się druga gala Contender Fight Night. W walce wieczoru tego wydarzenia wystąpi zawodnik związany z KSW, Maciej Kaliciński. Teraz podano, że w co-main evencie wystąpi Łukasz Charzewski, który powalczy z Kamilem Lamprychtem.

Foto: CFN

Charzewski trenuje na co dzień w klubie z Kamiennej Góry. W zeszłym roku wystąpił w pierwszej edycji gali, pokonując Tomasza Kubczaka przez TKO w pierwszej rundzie. Później pojawił się na Dragon Fight Night, gdzie także odniósł zwycięstwo. Niemniej fani mogą go najbardziej kojarzyć z ostatniego występu, na FEN 23 w Lubinie. Wówczas pokonał on Łukasza Bieńka przez gilotynę w trzeciej rundzie.

Lamprycht to zawodnik, który przeszłości także mierzył się z Bieńkiem. W 2014 roku podczas Prime FC znokautował go w pierwszej rundzie. W późniejszych latach doznał porażki m.in. z Hubertem Szymajdą, który obecnie jest w posiadaniu mistrzowskiego pasa. Później Kamil Lamprycht dwukrotnie pojawił się na galach Slugfest, za pierwszym razem remisując z Jurandem Lisickim, a później wygrywając z Dmitrijem Gorbatovem przez TKO po nieco ponad minucie pierwszej rundy. 26-latek aktualnie reprezentuje klub Ankos MMA Poznań.

Więcej informacji na temat gali Contender Fight Night na Facebooku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis