MMA PLFENŁukasz Charzewski o FEN: Uważam, że federacja mnie nie szanuje!

Łukasz Charzewski o FEN: Uważam, że federacja mnie nie szanuje!

Łukasz Charzewski (10-1) już dzisiaj stoczy swój następny pojedynek w Fight Exclusive Night. ”Harry” po ceremonii ważenia nie krył, że nie podoba mu się całe zamieszanie przy 34-edycji. Mowa tutaj o dużej ilości freak fightów.

Charzewski podczas FEN 34 stanie przed jednym z największych testów w karierze. Polak zmierzy się z bardziej doświadczonym Damienem Lapilusem (17-13-1), który ma na swoim koncie walki na całym świecie.

Charzewski o FEN: Nam jest przykro, bo my naprawdę zasuwamy!

Łukasz Charzewski (10-1) w rozmowie z portalem InTheCage.pl nie kryje rozczarowania, że jest tak nisko w karcie Fight Exclusive Night 34. ”Harry” zapowiada rozmowy z prezesem FEN po walce, bo nie jest fanem całego zamieszania.

Powinniśmy tu być w kasku, bo tutaj się dzieje. Ja sam w to nie wierzę, że tutaj jestem. Po prostu co tutaj się dzieje to przerasta ludzkie granice i tyle (…) Po co ja mam być na konferencji jak wystarczy, że się tutaj pokaże i będę miał tyle lajków – że zwariuje. Już na poważnie, bardzo przykro. Powiem szczerze, że jest mi bardzo przykro, prawdziwi sportowcy tacy jak ja, Szymon Dusza, czy reszta chłopaków. Nam jest przykro, bo my naprawdę zasuwamy, ciężko trenuje, nie mam z tego kokosów, ciężko robię wagę, odchudzam się i ku**a walczę w karcie wstępnej? Naprawdę to jest dla mnie bardzo przykre, będę gadał z Prezesem po walce, bo nie chce tego ruszać na ostatnią chwilę. Będę rozmawiał z Prezesem co dalej, bo uważam, że federacja mnie nie szanuje. Nie mówię, że jestem mistrzem świata, ale uważam, że powinni mnie bardziej docenić i tyle.  

Karta walk gali FEN 34: TOTALbet Fight Night:

93,0 kg, MMA: Paweł “Trybson” Trybała vs Łukasz “Boroś” Borowski
61,2 kg MMA: Jonas Magard vs Frans Mlambo*
70,0 kg MMA: Lil Masti vs Adrianna Śledź
77,1 kg, MMA: Szymon Dusza vs Cezary Oleksiejczuk
120,2 kg, MMA: Mateusz Murański vs Epic Cheat Meal
61,2 kg, MMA: Ekaterina Shakalova vs Jamila Sandora
94,0 kg, MMA: Kamil Piórkowski vs Adam Radziszewski
70,3 kg, MMA: Łukasz Charzewski vs Damien Lapilus
61,0 kg MMA: Paulina Paola vs Wiktoria “tu_viciia” Gnieciak
93,0 kg, MMA: Michał Piwowarski vs Kacper Miklasz

WYKUP DOSTĘP DO FEN 34 PPV ->https://fenmma.tv/#/ref/mmapl

Zobacz także:

FEN 34: Bójka po ważeniu! Jacek Murański został zaatakowany! [WIDEO] Widzieliście?

Odkąd Jacek Murański pojawił się w świecie sportów walki to nie możemy narzekać na brak wydarzeń. Do niecodziennej sytuacji doszło po oficjalnym ważeniu gali FEN 34. Starszy z Murańskich musiał odeprzeć atak YouTubera – Jacka Frosta.

Isamu odchodzi z FAME MMA! Jest otwarty na walki m.in. dla FEN, ale wskazał warunki! Kto złoży propozycje?

Jedna z gwiazd największej na świecie organizacji freak fightowej – Isamu odchodzi z FAME MMA! Zawodnik, który stoczył dwie walki dla swarzędzkiej organizacji zapewnił w mediach społecznościowych, że już nigdy więcej nie zawalczy dla tego pracodawcy.