MMA PLŁukasz BrzeskiŁukasz Brzeski z drugą przegraną w UFC! Polak musiał uznać wyższość Williamsa!

Łukasz Brzeski z drugą przegraną w UFC! Polak musiał uznać wyższość Williamsa!

Niestety Łukasz Brzeski (8-3-1) w Las Vegas doznał drugiej przegranej w największej organizacji na świecie. Polak przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Karlem Williamsem (8-1).

Brzeski

Łukasz był mocno zmotywowany – również w głównej mierze ze względu na debiut w amerykańskim gigancie. Polak przegrał po mocno dyskusyjnej niejednogłośnej decyzji sędziów. Miało to miejsce w sierpniu poprzedniego roku. Łukasz zmierzył się z byłym mistrzem Oktagon MMA – Martinem Buday’em.

Reprezentant American Top Team Atlanta po trzech zwycięstwach z rzędu – w tym jednym w PFL dostał szansę dostania się do UFC poprzez Contender Series. Karl we wrześniu poprzedniego roku wywalczył kontrakt z największą organizacją na świecie. Williams jednogłośną decyzją sędziów pokonał Jimmy Lawsona.

Przegrana Polaka!

Karl szybko rozpuścił ręce, ale Łukasz odpowiadał. Amerykanin zdobył trzy obalenia, ale nie mógł na długo utrzymać naszego reprezentanta w parterze. Polak dobrze wykorzystywał siatkę. W końcówce Polak trafił bardzo dobry podbródkowym, a wtedy Williams błyskawicznie poszedł po nogi, ale nic z tego!

Na początku drugiej odsłony Łukasz przyjął obszerne uderzenie, po którym padł na deski. Williams w stójce popisał się kapitalnym rzutem. Walka wróciła do stójki i wydawało się, że Amerykanin jest bardzo zmęczony. Polak również był i zaraz ponownie został obalony. Brzeski popisał się też mocnym bacfistem przy zerwaniu klinczu. W końcówce Amerykanin próbował wysokiego kopnięcia i sam wylądował na plecach.

Brzeski w stójce ruszył z szarżą ciosów. Karl przetrzymał szturm i zaraz ponownie obalił naszego reprezentanta. Williams przez dłuższy czas pracował z góry i kontrolował rywala. Karl do końca rundy był z góry.

Zobacz także:

UFC wraca do Polski? Mateusz Gamrot zdradza: Już nawet rozmawiali z niektórymi halami!

To jest świetna wiadomość! Mateusz Gamrot we wczorajszym ”Hejt Parku” na Kanale Sportowym wyjawił, że w przyszłym roku możliwy jest powrót UFC do Polski. Tym samym byłaby to trzecia gala amerykańskiego giganta w naszym kraju. Pierwsza event odbył się w Krakowie – drugi zaś w Trójmieście.

Gruziński mistrz aresztowany! Zawodnik MMA protestował przeciwko decyzji rządu! Co wy na to?

Mistrz organizacji Oktagon – Mate Sanikidze (9-2) został aresztowany, ponieważ protestował przeciwko decyzji rządu. W Gruzji na ulicy pojawiło się mnóstwo obywateli, którzy postanowili powiedzieć ”STOP” i próbują walczyć z decyzjami rządu, które ich zdaniem nie są sprawiedliwe oraz prawidłowe.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis