MMA PLArchiwumKSWŁukasz Brzeski wraca do oktagonu UFC! Polak w marcu zmierzy się z mocnym debiutantem

Łukasz Brzeski wraca do oktagonu UFC! Polak w marcu zmierzy się z mocnym debiutantem

Polak walczący w wadze ciężkiej największej organizacji MMA na świecie – Łukasz Brzewski wraca do oktagonu UFC! 30-latek ma zakontraktowaną walkę na marzec 2023 roku. Jego rywalem będzie mocny debiutant.

Łukasz Brzeski

Brzeski ma za sobą jedną walkę w oktagonie UFC. W sierpniu tego roku przegrał niejednogłośnie na punkty z Martinem Budayem. Co prawda w kronikach zapisana jest porażka, ale należy przypominać, że była ona poniesiona w kontrowersyjnych okolicznościach, bowiem wg wielu obserwatorów, to Polak był w tamtej walce lepszy.

Na następny występ Brzeskiego nie będziemy musieli długo czekać.

Łukasz Brzeski wraca do oktagonu UFC! Polak w marcu zmierzy się z mocnym debiutantem

Wg informacji dziennikarza Marcela Dorffa, Brzeski już 11 marca zmierzy się z Karlem Williamsem na gali, której miejsce odbycia zostanie dopiero podane.

Karl Williams to debiutant w szeregach UFC. Amerykanin dostał się do największej organizacji MMA na świecie poprzez udział w show Dana White’s Contender Series. 32-latek wygrał swoje cztery ostatnie walki.

Zobacz także:

FAME MMA: Organizacja nie przedłużyła kontraktu z Jackiem Murańskim! Jeden z właścicieli komentuje! Widzieliście?

No to znamy decyzje FAME MMA! Krzysztof Rozpara jeden z właścicieli freakowej organizacji na kanale ”Koloseum” zdradził, że postanowiono nie przedłużać kontraktu z Jackiem Murańskim. Krzysztof podkreślił, że nie jest, to spowodowane żadnym naciskiem.

Tybori vs Tańcula II eliminatorem do KSW? Tyburski zabiera głos: Chcę napisać taką nową historię! 

Paweł Tyburski nabrał chęci do spróbowania sił w największej organizacji w naszym kraju? Tego nie można wykluczyć. Freak fighter na kanale 6PAK wyznał, że jego rewanż z Arkadiuszem Tańculą mógłby być eliminatorem do KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis