MMA PLUFCŁukasz Brzeski w UFC! Tak zareagował na wręczenie kontraktu przez Danę White’a [WIDEO]

Łukasz Brzeski w UFC! Tak zareagował na wręczenie kontraktu przez Danę White’a [WIDEO]

Na pewno jako fani mieszanych sztuk walki na najwyższym sportowym poziomie już o tym wiecie, ale napiszemy to jeszcze raz – Łukasz Brzeski w UFC! Polak występujący w dywizji ciężkiej zdobył kontrakt z amerykańskim gigantem poprzez udział w serii Dana White’s Contender Series.

Łukasz Brzeski w UFC

Tam Polak pokonał Dylana Pottera (10-6). Brzeski pewnie pokonał swojego rywala poddając go w trzeciej rundzie. Samo przerwanie było dość kontrowersyjne. Nie zmienia to jednak faktu, że polski zawodnik pewnie zmierzał po zwycięstwo (po 2 rundach u sędziów punktacja wyglądała następująco – 20-17, 20-18, 20-18).

Łukasz Brzeski w UFC! Tak zareagował na wręczenie kontraktu przez Danę White’a [WIDEO]

Choć Łukasz Brzeski do końca nie był pewny efektowności swojego występu i kontraktu z UFC, to ostatecznie został on zawodnikiem największej organizacji MMA na świecie.

A tak zareagował na ogłoszenie Dany White’a, że UFC zdecydowało się na jego zakontraktowanie:

Dumy z wprowadzenia do UFC swojego pierwszego zawodnika nie ukrywał także menadżer Artur Gwóźdź z grupy Artnox Fight Sport, który angażem Brzeskiego przez amerykańskiego giganta pochwalił się na Twitterze:

Zobacz także:

Łukasz Brzeski z kontraktem w UFC po zwycięstwie na Contender Series 39!

Łukasz Brzeski (9-1-1) pokonał Dylana Pottera (10-6) na gali Dana White’s Contender Series 39 w Las Vegas.Występ ten przekonał szefa UFC i Polak otrzymał kontrakt z UFC

Karolina Owczarz akceptuje wyzwanie Juśkiewicz: Mocniejsze klepanie głupot w klawiaturę=mocniejsze klepanie w matę?

Wygląda na to, że mamy uzgodnioną werbalnie kolejną walkę na październikowej gali KSW 64, która odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Wyzwanie rzucone przez Sylwię Juśkiewicz przyjęła bowiem Karolina Owczarz.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis