MMA PLUFCŁukasz Brzeski komentuje wpadkę dopingową w UFC: Nie wiedziałem, że zostanę za to zawieszony!

Łukasz Brzeski komentuje wpadkę dopingową w UFC: Nie wiedziałem, że zostanę za to zawieszony!

Są pierwsze słowa Łukasza Brzeskiego (8-1-1) po wpadce dopingowej. Zawodnik wagi ciężkiej nie był świadomy, że ten lek spowoduje zawieszenie. Warto zaznaczyć, że nasz reprezentant jeszcze nie zadebiutował w największej organizacji na świecie. Brzeski kontrakt zyskał zwycięstwem przed czasem na Contender Series w Las Vegas.

Brzeski

W ciele zawodnika znaleziono niedozwoloną substancję o nazwie klomifen. Zawieszenie potrwa do 14 czerwca 2022 roku. Jednocześnie Brzeski jest zobligowany do zapłacenia grzywny w wysokości 750 dolarów.

Łukasz Brzeski komentuje!

Łukasz Brzeski (8-1-1) na kanale ”Project Fighter” skomentował ostatnie zamieszanie przy jego osobie. Polak będzie mógł wrócić do klatki jeszcze przed wakacjami. 

Zawieszony zostałem za klomifen lek, który brałem dużo dużo wcześniej i nie wiedziałem nawet, że rzecz którą brałem w takim okresie czasu, dużo wcześniej będzie uznawana za jakiś anabolik. Bo to nie jest w sumie nawet anabolik i nie wiedziałem, że zostanę za to zawieszony. Zawiesiła mnie komisja stanu Nevada. Może też wytłumaczę na czym polega. Walczyłem w Nevadzie dla Contender Series i ta komisja mnie zawiesiła. Tam dziewięć miesięcy zawieszenia bla bla bla inne rzeczy. Jednak po dostaniu kontraktu z UFC zaczynam współpracować z USADĄ i z USADĄ mam wszystko wyjaśnione. USADA już mnie badała kilka razy w ciekawy sposób generalnie, bo trzeba się pilnować, mieć aplikację w telefonie. Muszą uzupełniać miejsca, gdzie jestem i co robię, tak dalej. Panie czy panowie wpadają naprawdę o bardzo dziwnych porach i bardzo różne miejsca. I co te badania wychodzą dla USADY dobrze, z perspektywy UFC jestem tak jakby czysty. Nie mogę jednak powiedzieć w jaki sposób ta sytuacja się rozwinie i czekam na jakieś orzeczenie ze strony UFC.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Mateusz Gamrot w oficjalnym rankingu wagi lekkiej UFC! Tylko trzy miejsca za McGregorem! Co wy na to?

Tak, stało się! Mateusz Gamrot w oficjalnym rankingu wagi lekkiej UFC! Światowy gigant zaprezentował aktualizację dywizji do 70 kilogramów, gdzie znajdziemy już Polaka!

Mirosław Okniński jako ekspert w TVP Info! Wspomina rodzinne historie! Widzieliście?

Mirosław Okniński ,,ekspertem” w TVP? Tak to prawda słynny trener wystąpił w Telewizji Polskiej, wypowiadając się na temat dezercji jednego z Polskich żołnierzy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis