MMA PLContender SeriesŁukasz Brzeski jednak zawalczy o kontrakt z UFC! Walka Polaka przełożona

Łukasz Brzeski jednak zawalczy o kontrakt z UFC! Walka Polaka przełożona

Foto: fot. Andrzej Banas / Babilon MMA

Wreszcie pozytywne wieści dla Łukasza Brzeskiego (8-1-1). Polski zawodnik wystąpi na gali Dana White’s Contender Series, lecz dwa tygodnie później niż pierwotnie planowano.

Menadżer Artur Gwóźdź przekazał na Twitterze, że 14 września Brzeski zmierzy się z Dylanem Potterem (10-5). To właśnie z nim miał już walczyć w najbliższy wtorek, ale pozytywny wynik testu na koronawirusa u Amerykanina stanął na przeszkodzie.

Wcześniej Brzeski na swoim Instagramie zamieścił wideo, na którym opowiadał jakie przeszkody napotkał w drodze do pojedynku. Potter nie jest jego pierwszym rywalem na galę Contender Series. W międzyczasie następowały zmiany. Pierwotnie Brzeski miał mierzyć się z Lorenzo Hoodem (12-4).

Łukasz Brzeski nie jest jedynym Polakiem, który w tym roku na Contender Series postara się wywalczyć kontrakt z UFC. Pod koniec wrześnie planowany pojedynek ma też bowiem Łukasz Sudolski (8-0). Jego przeciwnikiem jest zaś Igor Poterya (19-2) z Ukrainy.

Zobacz także:

Alistair Overeem o WWE: To oszustwo, żałosne, słabe, nie ma sensu…

“Reem” w przeszłości kibicował takim zawodnikom WWE jak: Hulk Hogan, Ultimate Warrior, Honky Tonk Man czy Andre The Giant., ale dzisiaj nie jest w stanie oglądać udawanych walk.

Ostre wymiany przed finałem GROMDY! Halych do Gromadzkiego: Twoja szczęka będzie złamana!

Nieco ponad 3 tygodnie dzielą nas od finału GROMDY! 17 września w walce na gołe pięści zmierzą się ze sobą Tomasz Gromadzki oraz Vasyl Halych. Obaj zawodnicy nie szczędzą wobec siebie cierpkich słów przed pojedynkiem.