MMA PLContender SeriesŁukasz Brzeski jednak zawalczy o kontrakt z UFC! Walka Polaka przełożona

Łukasz Brzeski jednak zawalczy o kontrakt z UFC! Walka Polaka przełożona

Wreszcie pozytywne wieści dla Łukasza Brzeskiego (8-1-1). Polski zawodnik wystąpi na gali Dana White’s Contender Series, lecz dwa tygodnie później niż pierwotnie planowano.

Łukasz Brzeski zawalczy o kontrakt z UFC
Foto: fot. Andrzej Banas / Babilon MMA

Menadżer Artur Gwóźdź przekazał na Twitterze, że 14 września Brzeski zmierzy się z Dylanem Potterem (10-5). To właśnie z nim miał już walczyć w najbliższy wtorek, ale pozytywny wynik testu na koronawirusa u Amerykanina stanął na przeszkodzie.

Wcześniej Brzeski na swoim Instagramie zamieścił wideo, na którym opowiadał jakie przeszkody napotkał w drodze do pojedynku. Potter nie jest jego pierwszym rywalem na galę Contender Series. W międzyczasie następowały zmiany. Pierwotnie Brzeski miał mierzyć się z Lorenzo Hoodem (12-4).

Łukasz Brzeski nie jest jedynym Polakiem, który w tym roku na Contender Series postara się wywalczyć kontrakt z UFC. Pod koniec wrześnie planowany pojedynek ma też bowiem Łukasz Sudolski (8-0). Jego przeciwnikiem jest zaś Igor Poterya (19-2) z Ukrainy.

Zobacz także:

Alistair Overeem o WWE: To oszustwo, żałosne, słabe, nie ma sensu…

“Reem” w przeszłości kibicował takim zawodnikom WWE jak: Hulk Hogan, Ultimate Warrior, Honky Tonk Man czy Andre The Giant., ale dzisiaj nie jest w stanie oglądać udawanych walk.

Ostre wymiany przed finałem GROMDY! Halych do Gromadzkiego: Twoja szczęka będzie złamana!

Nieco ponad 3 tygodnie dzielą nas od finału GROMDY! 17 września w walce na gołe pięści zmierzą się ze sobą Tomasz Gromadzki oraz Vasyl Halych. Obaj zawodnicy nie szczędzą wobec siebie cierpkich słów przed pojedynkiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis