MMA PLContender SeriesŁukasz Brzeski jednak nie zawalczy teraz na Contender Series. Wielki pech polskiego zawodnika

Łukasz Brzeski jednak nie zawalczy teraz na Contender Series. Wielki pech polskiego zawodnika

Wielki pech Łukasza Brzeskiego (8-1-1). Polak jednak nie zawalczy na pierwszej gali nowego sezonu Contender Series, która miała się odbyć w nocy z wtorku na środę.

Łukasz Brzeski nie zawalczy na Contender Series
Foto: Babilon MMA

Pierwotnie przeciwnikiem Brzeskiego miał być Lorenzo Hood (12-4). Niestety zawodnik ten wypadł z pojedynku. Znaleziono zastępstwo w postaci Dylana Pottera (10-5).

Jak się niestety okazuje również i on nie będzie mógł zawalczyć z Polakiem. Potter uzyskał bowiem pozytywny wynik testu na koronawirusa, o czym na Twitterze wspominał menadżer Artnox Fight Sport, Artur Gwóźdź.

Później sam zawodnik wraz zamieścił na Instagramie wideo, w którym wraz ze swoją ekipą tłumaczy zaistniałą sytuację.

Pozostaje liczyć, że mimo wszystko Polak dostanie szansę walki o kontrakt. Jeśli nie teraz to przynajmniej na jednej z kolejnych gal. Przypomnijmy, że gale z obecnego sezonu programu Contender Series będą odbywać się co tydzień – przez najbliższych 10 tygodni.

Zobacz także:

Alistair Overeem o WWE: To oszustwo, żałosne, słabe, nie ma sensu…

“Reem” w przeszłości kibicował takim zawodnikom WWE jak: Hulk Hogan, Ultimate Warrior, Honky Tonk Man czy Andre The Giant., ale dzisiaj nie jest w stanie oglądać udawanych walk.

Ostre wymiany przed finałem GROMDY! Halych do Gromadzkiego: Twoja szczęka będzie złamana!

Nieco ponad 3 tygodnie dzielą nas od finału GROMDY! 17 września w walce na gołe pięści zmierzą się ze sobą Tomasz Gromadzki oraz Vasyl Halych. Obaj zawodnicy nie szczędzą wobec siebie cierpkich słów przed pojedynkiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis