MMA PLHighleagueLukas TV przestraszył się potężnego Olejnika? ”Nie bije się z ulańcami”!

Lukas TV przestraszył się potężnego Olejnika? ”Nie bije się z ulańcami”!

Łukasz Wdowiak już dwudziestego ósmego sierpnia wystąpi na pierwszej edycji High League w Ergo Arenie. Będzie to szalona rywalizacja. Popularny prankster weźmie udział w walce – trzech zawodników, każdy na każdego.

⚡️Historyczne starcie w High League. Trzech zawodników w klatce, każdy na każdego! Dwóch zawodników to dla nas za mało… 🤫LukasTV”, „Buniosb” i „Yoczook” będą uczestnikami walki, jakiej jeszcze nie było! Oktagon opuści tylko jeden zwycięzca 😈✊ Pojedynek odbędzie się na zasadach MMA (3 rundy po 3 minuty). Sędziować będzie dwóch arbitrów. Zwycięzca walki będzie tylko jeden – wojownik, który dotrwa do końca!🎫 Bilety na galę High League (28.08.2021, Ergo Arena) dostępne na stronie Eventim i w stacjonarnych punktach sprzedaży. 📺 PPV w serwisie HighLiveTV💣 Pełna oferta zakładów na walki High League jest dostępna wyłącznie na stronie eFortuna.pl i w aplikacji mobilnej.

⚡️Historyczne starcie w High League. Trzech zawodników w klatce, każdy na każdego! Dwóch zawodników to dla nas za…

Posted by HIGH League on Monday, August 2, 2021

Olejnik: Wybrałeś przeciwnika pod siebie i się wydygałeś!

Tomasz Olejnik w mediach społecznościowych wyznał, że Łukasz Wdowiak odrzucił propozycję. Padły też mocne słowa.

Olejnik stoczył dwie walki w organizacji FAME MMA. Tomasz przegrał przed czasem z Dawidem Malczyńskim oraz Mariuszem ”Hejterem” Słońskim.

Tomasz Olejnik: Słuchajcie kochani ogólnie widziałem, że Lukas TV zaczepia Yoczooka. Ja chciałbym tylko dodać, że Lukas TV jest wydygańcem. Miałem z nim zawalczyć, ale niestety w mojej kategorii wagowej się przestraszył. Mówiłem, że mogę zbić tą wagę to powiedział – że ja się odwodnię i.. coś takiego wyszło. A waleczka z Panem Lukasem była już o tyle. I drugim Panem, ale nie wiem kto to w ogóle jest, nie kojarzę. Niestety boją się tutaj Olejnika. 

Lukas TV: Po pierwsze to ja zostałem zaczepiony, dlatego mu odpowiedziałem. A po drugie ja mam taką zasadę, że z ulańcami nie walczę. Jak schudniesz to może dam Ci tą szansę, a tak będziesz biegł zawału dostaniesz i po co to?    

Tomasz Olejnik: Byku co to za problem. 84 kilo ważę, zbiłbym do 77 i co? Jakiś problem? Niestety wybrałeś przeciwnika pod siebie i się wydygałeś i tyle w temacie. 

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Jacek Murański opowiedział najbardziej szaloną historię w swoim życiu! [WIDEO] Oglądaliście?

Mateusz Murański gwarantuje, że nigdy nie dojdzie do takiej formy i umiejętności jakie prezentuje jego tata. Jacek Murański jeszcze w tym roku zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Postanowiliśmy zapytać ”Murana” o najbardziej szaloną historię w jego życiu.

PunchDown ma świetne wyniki! Snoop Dogg udostępnia jedną z walk! [WIDEO] Zaskoczeni?

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się gale PunchDown. Pokazują to wyniki wyświetleń i nie tylko… Tym razem jedną z walk na swoim profilu udostępnił Snoop Dogg!