MMA PLUFCLudzie Islama Makhacheva reagują na oskarżenia o nielegalne praktyki przed UFC 284: Pomawia nas jakiś przegryw!

Ludzie Islama Makhacheva reagują na oskarżenia o nielegalne praktyki przed UFC 284: Pomawia nas jakiś przegryw!

Jest odpowiedź! Ludzie mistrza wagi lekkiej Islama Makhacheva reagują na oskarżenia o stosowanie przez niego nielegalnych praktyk związanych z ważeniem przed galą UFC 284.

Ludzie Islama Makhacheva reagują na oskarżenia

Przypominamy, że inny zawodnik UFC – Dan Hooker oskarżył Rosjanina o zabronione przez USADĘ nawodnienie w postaci przyjmowania kroplówki mającej szybciej postawić zawodnika na nogi po męczącym zbijaniu wagi.

A sam Islam Makhachev na minionej gali UFC 284 w Australii pokonał decyzją sędziów Alexandra Volkanovskiego, broniąc mistrzowskiego pasa wagi lekkiej.

Ludzie Islama Makhacheva reagują na oskarżenia o nielegalne praktyki przed UFC 284: Pomawia nas jakiś przegryw!

Jednak zwycięstwo Rosjanina może nie smakować tak dobrze jak zwykle. Wszystko przez oskarżenia, jakie w jego kierunku wystosował Dan Hooker.

Więcej pisaliśmy o sprawie TUTAJ -> Islam Makhachev oszukiwał przed walką z Volkanovskim na UFC 284? Padają poważne oskarżenia!

Teraz mamy odpowiedź ludzi Islama Makhacheva w tej sprawie. Na komentarz zdecydował się jeden z jego menadżerów Rizvan Magomedov, który portalowi MMAjunkie.com powiedział:

“Wszyscy wiemy, że to kompleta bzdura. Pomawia nas jakiś przegryw. Jest atencjuszem i po prostu szuka uwagi. To wszystko.”

Co ciekawe, Islam Makhachev i Dan Hooker zmierzyli się ze sobą na gali UFC 267. Rosjanin wówczas wygrał przez poddanie już w pierwszej rundzie.

Zobacz także:

Najman po śmierci Mateusza Murańskiego ma ważne przesłanie: To nie freak fighty są złe! Widzieliście?

Marcin Najman po tragicznej śmierci Mateusza Murańskiego ma ważne przesłanie do młodych ludzi. Przesłanie, które warto wziąć sobie do serca i zapamiętać na całe życie.

Josef Bratan miał zawalczyć o pas na High League 6: Mój rywal się… Co wy na to?

Na kanale ”Wini” pojawiła się rozmowa z Josefem Bratanem. Raper wyjawił, że miał zawalczyć na gali High League 6, która osiemnastego marca ma odbyć się w Katowicach. To nie koniec, bowiem Bratan zdradził, że miała to być walka o pas mistrzowski w freakowej organizacji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis