MMA PLFAME MMALord Kruszwil stanie przed sądem! Chodzi o… pobicie 66 latka!

Lord Kruszwil stanie przed sądem! Chodzi o… pobicie 66 latka!

Jeśli ufać doniesieniom Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, celebrytę mogą czekać kłopoty.

Chodzi tu o zdarzenie ze stycznie ubiegłego roku. Zgodnie z doniesieniami ośrodka, YouTuber miał zaatakować starszego człowieka. Sprawa jest szczególnie przykra, ponieważ zgodnie z relacjami znajomych ofiary, jego stan po ataku uległ znacznemu pogorszeniu. Jak dowiadujemy się z relacji OMZRIK-u poszkodowany zmarł kilka miesięcy później. Brak jest jednak jakichkolwiek dowodów potwierdzających zależność pomiędzy oboma zdarzeniami.

Jak donosi OMZRIK

Chodzi o zdarzenie z 2 stycznia 2020 r. W południe 66-letni pan Edward poszedł na zakupy do sklepu “Społem” przy ulicy Pokoju w Szczecinie.Wewnątrz był 20-letni mężczyzna związany z kanałem “Lord Kruszwil” – znany pato youtuber ze Szczecina. Mężczyzna próbował nagrać film dla swojego kanału w Internecie. Ekspedientki nie wyraziły zgody. Według świadków zaczął się awanturować. Mówił, że może nagrywać co chce i wymachiwał telefonem. Wtedy zareagował pan Edward i razem z kobietami próbowali wyprosić go ze sklepu.Youtuber wyszedł, ale dalej miał się awanturować i uderzać rękoma w szyby sklepu. Gdy pan Edward opuścił sklep wraz z sąsiadką, młody mężczyzna wsiadał do samochodu. Miał wtedy pokazać obraźliwy gest w kierunku 66-latka. Ten podszedł do auta. Według relacji rodziny, agresor miał wówczas wysiąść z auta i bez powodu uderzyć mężczyznę pięścią w twarz. Następnie odjechał. Starszy pan upadł na ziemię i na chwilę stracił przytomność.W następnych dniach skarżył się na bóle głowy. Był kilka razy u lekarza. Nie chciał zawiadomić policji, bo wstydził się, że uderzyła go dużo młodsza osoba. 9 maja 2020 r. zmarł.

Źródło: Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

Kruszwil a sztuki walki

YouTuber w momencie swojej największej popularności miał krótki epizod treningowy. Związany był on z walką na gali Fame MMA 5, na której Kruszwil skrzyżował rękawice z Mini Majkiem. Pojedynek ten wzbudził wiele kontrowersji, gdyż członek Ekipy Friza jest osobą niskorosłą i znacznie odstawał warunkami fizycznymi od swojego rywala. Ze względu na niestandardową formułę, o tym starciu było głośno na całym świecie.

Zobacz także:

KSW: Szymon Kołecki zawalczy o pas? Lewandowski: Chodzi nam po głowie walka Kołeckiego z…

Kto by pomyślał jeszcze parę lat temu, że Szymon Kołecki (9-1) będzie blisko walki o pas w największej organizacji w naszym kraju. Nie ma co się dziwić patrząc jakie postępy zrobił medalista olimpijski.

FEN stworzy organizacje freak fightów! Jóźwiak: Jak ja robiłem polskie MMA to Rozpara był na etapie…

To się dzieje naprawdę! Paweł Jóźwiak w mocnych słowach odpowiedział na ostatnią wypowiedź Krzysztofa Rozpary – jednego z właścicieli FAME MMA. Ponadto prezes Fight Exclusive Night zapowiedział stworzenie nowej organizacji freak fightów, do której zaprasza wszystkich influencerów.

Zobaczcie reakcje świata po walce Floyd-Paul! Jake Paul uważa, że jego brat wygrał z legendą boksu!

Kto by pomyślał parę lat temu, że taki pojedynek będzie możliwy, a ponadto wzbudzi tak duże zainteresowanie. W niedzielę doszło do walki legendy boksu – Floyda Mayweathera (50-0, 27 KO) z Loganem Paulem, który jest jednym z najbardziej popularnych youtuberów.