MMA PLCiekawostkiLogan Paul o walce w MMA: Nie mogę nie stoczyć przynajmniej jednej takiej walki przed śmiercią

Logan Paul o walce w MMA: Nie mogę nie stoczyć przynajmniej jednej takiej walki przed śmiercią

Logan Paul poważnie myśli o walce w MMA. Najpierw jednak przyjdzie mu się zmierzyć w boksie z niekwestionowanym mistrzem tej dyscypliny i uznawanym za najlepszego pięściarza wszech czasów – Floydem Mayweatherem Juniorem.

Do pojedynku tego dojdzie już 6 czerwca. Starszy z braci Paul będzie próbował pobić rekord Jake’a Paula, na którego walkę z Benem Askrenem na Triller Fight Club sprzedano ponad milion PPV.

Logan Paul o walce w MMA: Nie mogę nie stoczyć przynajmniej jednej takiej walki przed śmiercią

Trzeba przyznać, ze bracia Paul narobili sporo szumu w świecie sportów walki. Teraz, Logan Paul w rozmowie z Showtime Sports przyznał, że jego kariera na boksie się nie skończy i na pewno zobaczymy go w walce na zasadach MMA:

“Absolutnie zawalczę w MMA. Nawet byłbym lepszy w MMA, bo mam dobre zapasy. MMA to ciężki sport, trudniejszy od boksu. Zawodnicy MMA są wszechstronni, potrafią wszystko.

Co prawda miałem problemy z kolanami i moje ciało nie jest już w pełni sprawne, ale nie mogę nie stoczyć przynajmniej jednej walki w MMA przed śmiercią. Jeśli wygrałbym ją, to pewnie wszedłbym do klatki ponownie.”

A Wy jak myślicie – czy Logan Paul faktycznie zawalczy kiedyś w MMA i jeśli tak, to w której organizacji?

Zobacz także:

FEN 34: Znamy rywalkę Lil Masti! Wystąpiła na wczorajszym Punchdown!

Podczas trwającej konferencji prasowej promującej nadchodzącą galę FEN 34 poznaliśmy rywalkę byłej mistrzyni FAME MMA – Anieli “Lil Masti” Bogusz. Jak potwierdzili właśnie organizatorzy w klatce FEN na przeciwko Lil Masti stanie… Adrianna Śledź, uczestniczka programu Love Island!

Pan Pawłowski o rozstaniu z FAME: Ludzie myślą, że co noc płaczę do zdjęcia Boxdela! [WIDEO]

Arkadiusz Pawłowski pojawił się na czwartej edycji PunchDown. Były konferansjer FAME MMA w rozmowie z naszym portalem zdradził, że już w czerwcu pojawią się pierwsze informacje odnośnie gali High Leeague.

Tede komentuje werdykt w walce Bonusa BGC: Sędzia skandal!

Po walce wieczoru PunchDown 4 pojawiła się lawina komentarzy. Mowa o dyskusyjnym werdykcie przy walce Piotra ”Bonusa BGC” Witczaka z Andrzejem ”Żuromem” Żuromskim. Na wynik zareagował znany raper ”Tede”.