MMA PLClout MMALizakowski komentuje awanture Omielańczuk vs. Załęcki: Spociły mi się ręce! Ja bym tak nie zrobił!

Lizakowski komentuje awanture Omielańczuk vs. Załęcki: Spociły mi się ręce! Ja bym tak nie zrobił!

Przeprowadziliśmy wywiad z popularnym “Lizakiem” po drugiej konferencji CLOUT MMA. Lizakowski poinformował o stanie zdrowia Michała Pasternaka oraz wypowiedział się na temat Awantury Denisa Załęckiego z Danielem Omielańczukiem.

Lizak komentuje awanture Załęckiego
Foto: YouTube MMAPLtv

Lizak o awanturze Załęckiego!

Jak czuje się Michał Pasternak po walce z Pawłem Tyburskim? Czy “Wampir” doszedł już do siebie?

– Michał bardzo dobrze się czuje, nawet był skłonny przyjechać na dzisiejszą konferencję. Powiedziałem mu, że na spokojnie, niech sobie odpocznie. Michał na pewno pojawi się na media treningu i ceremonii ważenia.

Jak ocenia ostatni występ Pasternaka? Przypomnijmy, że “Wampir” walczył z zerwanym bicepsem.

– Jestem bardzo zadowolony i dumny. Nie wiem, czy ja byłbym w stanie walczyć dwie rundy z zerwanym bicepsem. Serio nie wiem. Nie będę tu rzucał słów na wiatr, że ja też bym dał radę, bo w ogóle nie jestem sobie w stanie wyobrazić takiej sytuacji. Dla mnie Michał, to jest wzór i zrobił coś niesamowitego.

Na kolejnej gali CLOUT dojdzie do pojedynku Denisa Załęckiego z Danielem Omielańczukiem. Pierwsze spotkanie tej dwójki – miało stopień podwyższonego ryzyka. Wywiązała się awantura i pięści poszły w ruch. Jak zareagował na tę sytuację “Lizak”?

– Jak zareagowałem? Spociły mi się ręce. Lubię dymy, ale nie jak siedzę pół metra obok nich. Ja bym tak nie zrobił. Między nimi są złe emocje, ja nie mam takich emocji do nikogo. Zdziwiło mnie, że zaczęli od razu się bić, ale to jest sprawa między nimi. Na pewno nakręci to zainteresowanie przed następną galą i sam chętnie zobaczę takie starcie.

W pewnym momencie do konfliktu dołączył się Denis Labryga. Można było odnieść wrażenie, że panel zamieni się za chwilę w pole wojny. Czy Lizakowski miał podobne odczucia?

– Widziałem, że Daniel przyszedł ze sporą grupą osób, z czego poznałem kilku zawodników. Miałem nadzieję, że nie wbiegną na scenę i nie będzie jakichś niepotrzebnych akcji. Chciałem uniknąć kontuzji. Ja ważę 67 kilo, jakby tam wpadły chłopy 100 kilo i któryś, by na mnie wpadł to mogłoby się źle skończyć.

To tylko krótki fragment z całej rozmowy dostępnej na naszym kanale YouTube – MMAPLtv. Zapraszamy do sprawdzenia całego wywiadu!

Cały wywiad dostępny poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis