MMA PLUFCLipski stawia na zmiany! Była mistrzyni KSW będzie trenować z Joanną Jędrzejczyk!

Lipski stawia na zmiany! Była mistrzyni KSW będzie trenować z Joanną Jędrzejczyk!

Ariane Lipski stawia na zmiany po ostatniej przegranej w największej organizacji na świecie. Była mistrzyni KSW do następnych pojedynków będzie przygotowywać się w American Top Team.

”Queen Of Violence” trafiła do UFC po dziewięciu zwycięstwach z rzędu. Lipski w maju 2017 roku zdobyła pas KSW. 26-latka podczas gali na Stadionie Narodowym pod koniec pierwszej odsłony poddała Diane Belbitę. Ariane jeszcze dwukrotnie obroniła tytuł. W Dublinie potrzebowała 58 sekund, zaś w Łodzi jej starcie z twardą Silvianą Gomez Juarez potrwało cały dystans (5 rund). 

Ariane Lipski w American Top Team!

Ariane Lipski po ostatniej przegranej stawia na zmiany! Brazylijka do następnych pojedynków będzie przygotowywać się w American Top Team. Tym samym nie raz na macie spotka się z naszą byłą mistrzynią Joanną Jędrzejczyk (16-4).

W ostatnim czasie amerykański gigant docenił jedno ze zwycięstw Lipski! Ariane pojawiła się w materiale najlepszych poddań UFC w 2020 roku. Chodzi walkę z Luaną Caroliną, do której doszło w lipcu. Brazylijka już w pierwszej rundzie (balachą na kolano) poddała rodaczkę.

26-latka ostatni pojedynek stoczyła pod koniec listopada na UFC 255 w Las Vegas. Wydawało się, że w stójce Lipski będzie w stanie zaskoczyć Antonię Shevchenko (9-2).. Antonina jednak łatwo zdobywała kolejne obalenia. W parterze reprezentantka Kirgistanu była bezlitosna. Ostatecznie walka zakończyła się pod koniec drugiej odsłony.

Zobacz także:

Były zawodnik MMA i policjant skazany za pobicie kobiety. W MMA stoczył 18 walk

Były zawodnik MMA i jednocześnie pełniący służbę jako policjant skazany za pobicie kobiety. W zawodowej karierze w mieszanych sztukach walki stoczył 18 walk.

Joanna Jędrzejczyk o walce Błachowicza: Uwielbiam Adesanyę, ale…

Joanna Jędrzejczyk wypowiedziała się o najbliższej walce Jana Błachowicza. Polak już 6 marca na gali UFC 259 skrzyżuje rękawice z niepokonanym mistrzem wagi średniej Israelem Adesanyą. Będzie to pojedynek dwóch mistrzów, którego stawką będzie pas dywizji półciężkiej.