MMA PLUFCLipski będzie miała szansę na następny bonus w UFC. Znamy szczegóły!

Lipski będzie miała szansę na następny bonus w UFC. Znamy szczegóły!

Foto: facebook.com/Ariane Lipski

Niebawem Ariane Lipski (13-5) stoczy kolejną walkę pod banderą UFC. 21 listopada była gwiazda KSW zmierzy się z siostrą Valentiny Shevchenko (19-3) – Antoniną (8-2).

Lipski szczególnie znana jest polskim fanom mieszanych sztuk walki. Brazylijka zapadła w pamięć kibicom dzięki bardzo dobrej postawie w KSW. 26-latka stoczyła w polskiej organizacji 5 walk, wszystkie wygrywając. Zawodniczka była także mistrzynią federacji.

Przede wszystkim imponujący był styl, w jakim fighterka z Kraju Kawy rozprawiała się ze swoimi przeciwniczkami. Aż czterokrotnie “Queen of Violence” kończyła oponentki przed czasem, O sile Lipski przekonały się m.in. Katarzyna Lubońska (7-3) oraz Sheila Gaff (10-7), które zostały efektownie znokautowane.

W UFC Brazylijka zaliczył jednak falstart, przegrywając dwie walki z rzędu. Ostatnio jednak kariera 26-latki wyszła na prostą, gdyż odniosła ona dwie wygrane z rzędu. Podczas ostatniego starcia z Luaną Caroliną (6-2) była mistrzyni KSW popisała się brutalną dźwignią na kolano, za co uzyskała bonus finansowy.

Kolejna okazja do zdobycia zwycięstwa nadarzy się Brazylijce 21 listopada. Wtedy to podejmie ona wyzwanie w postaci Antoniny Shevchenko. Siostra legendarnej Valentiny przeplata w UFC zwycięstwa z porażkami. Bilans zawodniczki wynosi 2-2. W ostatniej walce 35-latka musiała uznać wyższość Katlyyn Chookagian (14-3).

Zobacz także:

Paweł Jóźwiak jest zainteresowany! Chcielibyście zobaczyć jeszcze Szeligę w organizacji FEN?

Piotr Szeliga stawia wszystko na MMA. Prezes FEN liczy, że jeszcze były hokeista u nich zawalczy

Michał Pasternak mocno o Najmanie! Co wy na to?

Marcin Najman ma fanów, ale i dużo krytyków. Najman najbliższy pojedynek stoczy już piątego września.

Zobacz jak wyglądał debiut ”Gamera” w KSW! Już wtedy czuliście, że będzie to wielki talent?

KSW postanowiła przypomnieć debiut Mateusza Gamrota w organizacji. Reprezentant Czerwonego Smoka najbliższy pojedynek stoczy pod koniec sierpnia.