MMA PLFAME MMALinkiewicz w rankingu polskich zawodniczek MMA wg zagranicznego portalu! Za nią znane nazwiska!

Linkiewicz w rankingu polskich zawodniczek MMA wg zagranicznego portalu! Za nią znane nazwiska!

Foto: facebook.com/FAME MMA

Zawodniczka FAME MMA traktowana jako normalna fighterka? Choć wydaje się to dziwne, to jednak serwis tapology.com traktuje to zupełnie poważnie. Wysoko w zestawieniu plasuje się Marta Linkiewicz.

FAME MMA zdołało w swojej historii zestawić ze sobą kilka walk kobiet. Zazwyczaj te miały nikłą wartość sportową, lecz promocja wykonana również przez same zawodniczki sprawiała, iż fani interesowali się starciami. Organizacja wyróżniła nawet mistrzynie, jaką jest Aniela Bogusz (1-0).

Okazuje się, że poważniej rywalizację pań w FAME MMA traktuje serwis tapology.com. Jedna z najpopularniejszych stron o tematyce mieszanych sztuk walki posiada ranking najlepszych polskich zawodniczek. Warto nadmienić, iż w zestawieniu nie zostały wzięte pod uwagę m.in. Joanna Jędrzejczyk (16-4) oraz Karolina Kowalkiewicz (12-6).

W rankingu znajduje się również miejsce dla zawodniczek z FAME MMA. Uwagę na to zwrócił jeden z użytkowników Twittera.

Gdy zajrzeliśmy do zestawienia, faktycznie Marta Linkiewicz znajduje się na 25. miejscu listy. Wraz z nią to samo miejsce okupują Kamila Porczyk (3-1) oraz Judyta Rymarzak (3-2). Pierwsza z nich miała okazję walczyć na gali Fight Exclusive Night, natomiast druga niedawno pokonała Izabelę Badurek (7-6). Niżej natomiast klasyfikowana jest z kolei Klaudia Syguła (5-3).

Zjeżdżając niżej, na liście znajdą się głównie amatorskie zawodniczki. Niżej od “Linkimaster” znajduje się również wspomniana wcześniej Bogusz, mimo że pokonała ona Linkiewicz w kilkadziesiąt sekund. Zainteresowani pełnym rankingiem mogą wejść pod ten adres.

Niebawem skandalistka stoczy swoją czwartą walkę dla FAME MMA. Ewentualne zwycięstwo może sprawić, iż “Linkimaster” przeskoczy o kolejne pozycje w zestawieniu. Realnym jest, by gwiazda FAME niedługo znalazła się w TOP 15 rankingu.

Zobacz także:

“Odliczanie do UFC 252: Miocic vs. Cormier 3” – gdzie mogę obejrzeć?

“Odliczanie do UFC 252: Miocic vs. Cormier 3”, czyli cały dokument wprowadzający do najbliższej numerowanej gali UFC jest już dostępny w sieci! Można go obejrzeć między innymi na MMA.PL!

Zmieniła się data walki Tysona z Royem Jonesem Juniorem?

Zmiana daty walki Mike’a Tysona z Royem Jonesem Juniorem! Na pojedynek dwóch legend pięściarstwa poczekamy dłużej, niż według pierwotnego planu.

Będzie kara w FAME MMA! Zaskoczeni?

Krzysztof Rozpara zdradził, że Don Kasjo i Tyburskiego czeka kara! Zobaczcie cały wywiad z szefem FAME MMA.