MMA PLFAME MMALil Masti znalazła nowego pracodawcę? To tam zawalczy była mistrzyni FAME MMA?

Lil Masti znalazła nowego pracodawcę? To tam zawalczy była mistrzyni FAME MMA?

Foto: Instagram/ Lil Masti

Wygląda na to, że Lil Masti znalazła nowego pracodawcę. Była mistrzyni FAME MMA najpierw poróżniła się z właścicielami o swoją gażę, zabrała pas, którego nie zamierzała bronić, a teraz dołączyła do ich największego powstającego konkurenta?

Wszystko na to wskazuje, bowiem w mediach społecznościowych pojawiło się jednoznaczne zdjęcie sugerujące transfer Lil Masti do nowej organizacji freakowych walk MMA!

Lil Masti znalazła nowego pracodawcę? To tam zawalczy była mistrzyni FAME MMA?

Lil Masti pas mistrzowski FAME MMA dywizji kobiet zdobyła w czerwcu 2019 roku, kiedy to pokonała po ciosach Martę Linkiewicz. Od tamtej pory jednak w klatce FAME MMA się nie pojawiła, a swarzędza organizacja odebrała jej tytuł mistrzowski.

Później rozgorzał konflikt na linii zawodniczka-organizacja, w którym padło wiele mocnych słów i sugestii dotyczących wybujałych żądań finansowych.

Aniela Bogusz teraz postanowiła utrzeć nosa swojemu byłemu pracodawcy poprzez dołączenie do nowej freakowej organizacji. Lil Masti – jak sugeruje zdjęcie zamieszczone na Instagramie – poszła w ślady Pana Pawłowskiego i związała się z organizacją High League, którą zakłada Malik Montana.

Transfer ten jednak jeszcze oficjalnie nie został potwierdzony, ale jak myślicie, co sugeruje to zdjęcie?

Zobacz także:

Artur Szpilka chce testów antydopingowych przed i po walce z Łukaszem Różańskim: Trenuj bez “witaminek”!

Artur Szpilka chce testów antydopingowych przed i po walce z niepokonanym Łukaszem Różańskim, z który już niedługo na skrzyżować rękawice w ringu bokserskim.

Khabib składa gratulacje Błachowiczowi! Mieliście szansę zobaczyć ten materiał?

Khabib Nuramgomedov gratuluje wygranej Janowi Błachowiczowi na UFC 259. To i wiele innych zakulisowych scen znajdziemy w najnowszej części dokumentu “The Trill and the Agony” udostępnionego po ostatniej numerowanej gali.

Rywal Pudziana to gwiazda w swojej ojczyźnie! ”Jest najbardziej znany po Prezydencie Senegalu”

Maciej ”Kołcz” Łuczkowski i Wojsław Rysiewski dyrektor sportowy KSW byli gośćmi Marcina Wrzoska oraz Łukasza Zaborowskiego w programie ”The Champ & The Coach” na Kanale Sportowym. Była w nim mowa Serigne Ousmane Dia (2-0), który już w najbliższą sobotę zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim (13-7).