Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLFAME MMALil Masti wycofuje pozew przeciwko Boxdelowi! Bogusz zadowolona z postawy FAME MMA!

Lil Masti wycofuje pozew przeciwko Boxdelowi! Bogusz zadowolona z postawy FAME MMA!

Czas na podsumowanie! Aniela Bogusz na insta stories zabrała głos po ostatnim występie na gali FAME MMA 15 w Łodzi. ”Lil Masti” po latach stoczyła rewanż z Martą ”Linki Master” Linkiewicz. Reprezentantka Uniq Fight Club jest bardzo zadowolona z postawy freakowej organizacji. Ponadto ”Lil Masti” zdradziła, że wycofuje pozew przeciwko ”Boxdelowi”!

Masti

To był wyczekiwany rewanż. Marta Linkiewicz zrobiła duży progres i miała nadzieje, że będzie miała szansę na zrewanżowanie się za pierwszą przegraną w rekordzie. ”Linki Master” w tym pojedynku udowodniła, że dużo się zmieniło. Walka należała do wyrównanych i tym razem zobaczyliśmy pełen dystans. Bogusz i Linkiewicz miały swoje momenty.

Aniela zaskoczyła, bowiem nie próbowała sprowadzić i skończyć walki w parterze, a ciągle w stójce wymieniała się ciosami oraz kopnięciami. Niewykluczone, że Bogusz chciała udowodnić, że w stójce również jest lepsza od przeciwniczki. Ostatecznie ”Lil Masti” po 3-rundach wygrała jednogłośną decyzją sędziów.

Lil Masti wycofuje pozew!

Aniela Bogusz na insta storie wypowiedziała się o organizacji FAME MMA. Reprezentantka Uniq Fight Club zdradziła, że wycofuje protest przeciwko ”Boxdelowi”.

Dzisiaj mogę już podsumować moją ostatnią przygodę w FAME MMA. Właśnie przyszedł przelew, co było ostatnim elementem naszej współpracy. Wcześniej nie chciałam się wypowiadać. Z federacją współpraca przebiegła perfect, zarówno na etapie negocjacji, jaki samej realizacji. Cieszę się, że możemy pokazać tym, że niesnaski z przeszłości mogą się kończyć tak dobrze. Pomimo, że nikt na etapie negocjacji, podpisywania umowy czy w trakcie organizacji gali, nie prosił o to, to oczywiście wycofuję pozew przeciwko Boxdelowi. Szczerze mówiąc, myślałam, że będzie mnie unikał, a miło zaskoczył mnie, że już na pierwszym wydarzeniu porozmawialiśmy. Także dziękuję wszystkim włodarzom FAME MMA, całej ekipie i wszystkim podmiotom powiązanym za pełną profeskę!

Zobacz także:

Kęsik do Romanowskiego na ważeniu: Czaruś to jest w 13 posterunku, jutro idę ku**a po Ciebie! [WIDEO] Widzieliście?

Podczas ceremonii ważenia doszło do wymiany zdań! Już jutro odbędzie się gala KSW 74 w Ostrowie Wielkopolskim. Tomasz Romanowski (16-8) stoczy swój pojedynek w kategorii średniej! ”Tommy” zmierzy się z Cezarym Kęsikiem (13-2). Już na papierze ten pojedynek gwarantuje dużo emocji.

Sąd uniewinnił Marcina Najmana! ”El Testosteron”: Sprawiedliwość istnieje! Co wy na to?

Sąd uniewinnił Marcina Najmana – o czym możemy przeczytać w gazecie ”Super Expressu”. To nie koniec, bowiem w całej sprawie zabrał głos ”El Testosteron”, który od początku całą sytuację uważał za absurd. Najman podkreśla, że sprawiedliwość istnieje.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis