MMA PLBrodnickaLil Masti przed High League: Między mną a Brodnicką jest taki ogień, że nie dziwię się, że Malik Montana nas stopował [WIDEO]

Lil Masti przed High League: Między mną a Brodnicką jest taki ogień, że nie dziwię się, że Malik Montana nas stopował [WIDEO]

Lil Masti i Ewa Brodnicka wzięły udział w II konferencji prasowej promującej sobotnią galę High League. Konflikt między tymi paniami jest największy z całej karty walk sobotniej imprezy.

Była mistrzyni FAME MMA i była mistrzyni świata w boksie zmierzą się w klatce już w sobotę 28 sierpnia. Dla Ewy Brodnickiej będzie to debiut w walce w nowej formule, ale nie przejmuje się ona zbytnio tym, z kim przyjdzie się jej zmierzyć.

Na dodatek obie panie jeszcze przed walką sprawiają wrażenie największych wrogów, co było widać na wspomnianej II konferencji prasowej przed galą.

Lil Masti przed High League: Między mną a Brodnicką jest taki ogień, że nie dziwię się, że Malik Montana nas stopował [WIDEO]

Lil Masti w rozmowie z MMA.PL odniosła się do relacji jaka panuje między nią a jej rywalką:

“Między nami jest taki ogień, że się nie dziwię Malikowi, że nas trochę stopował. Ja mam dużo do powiedzenia, ona ma dużo do powiedzenia jakiś głupot, więc tak to wygląda. No a co? Ja miałam tam siedzieć cicho? Wyobrażasz sobie, że ona będzie tam siedzieć cicho? Co ja poradzę? Między Natsu a Lexy nie ma takiej spiny, ale ja na to nic nie poradzę.”

Lil Masti ciągnięta za język przez redaktora MMA.PL Michała Cichego odniosła się także do genezy konfliktu między nią a Ewą Brodnicką.

Ale to już w materiale, który załączamy poniżej:

High League

Data: 28 sierpnia 2021
Miejsce: Ergo Arena, Gdańsk/Sopot, Polska
Transmisja: 20:00

HIGH LEAGUE PPV – cena od 24,99 zł

HIGH League – rozpiska:

Lexy Chaplin (0-0) vs Natalia “Natsu” Karczmarczyk (0-0)
Aniela “Lil Masti” Bogusz (2-0) vs Ewa Brodnicka (0-0)
Adrian “Medusa” Salamon (1-0) vs Maciej Rataj (1-1)
Piotr “Bonus BGC” Witczak (0-4) vs Jakub “Japczan” Piotrowicz (0-0)
Josef Bratan (0-0) vs Gabriel Tadeusz “Cesarz Narcyz” Bystrzycki (0-0)
Łukasz “Lukas TV” Wdowiak (0-0) vs Sebastian “Bunio” Szabunio (0-0) vs Łukasz
“Yoczook” Walaszek (0-0)
Jakub “Carlito” Olewiński (0-0) vs Maciej “Big Jack” Jarema (0-0)
Jakub Nowaczkiewicz (0-0) vs Przemysław “Kolar” Kolarczyk (0-0)

Zobacz także:

Wielki powrót Alistaira Overeema do kickboxingu! Rico Verhoeven rywalem w walce o pas GLORY!

Alistair Overeem ponownie zawalczy w kickboxingu i to od razu o najwyższą stawkę, czyli pas królewskiej dywizji prestiżowej organizacji GLORY.

Parke na konferencji EFM SHOW 2: „Irokez na śniadanie, Borys na obiad, Popek na kolację!”

Norman Parke ma coraz większe ego! Teraz przyszła mu chęć na boksowanie. Na początek krnąbrny Irlandczyk zamierza zlać w tej formule Macieja Jewtuszkę podczas gali EFM SHOW 2, która odbędzie się już 11 września w Sofii

Mateusz Murański wspomina ostatni okres: Fajnie było zapisać się na kartach historii!

Mateusz Murański będzie dobrze wspominał ostatni okres. ”Muran” jako pierwszy freak fighter stoczył dwie walki jednego wieczoru. Pierwsza gala Elite Fighters zakończyła się efektownym nokautem! Teraz Mateusz w mediach społecznościowych skomentował swój sukces.