Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLBoxdelLil Masti pozwała Boxdela o zniesławienie: komornik próbuje dostarczyć mu pismo, ale…

Lil Masti pozwała Boxdela o zniesławienie: komornik próbuje dostarczyć mu pismo, ale…

Jakiś czas temu mówiło się, że “Lil Masti” wystosowała pozew w kierunku organizacji FAME MMA. Teraz podczas specjalnego programu “Rundki” produkowanego przez High League. Zawodniczka zdradziła, że pozew otrzymał także jeden z współzałożycieli marki – Michał “Boxdel” Baron. Istnieją jednak pewne trudności w dostarczeniu dokumentu.

Lil Masti pozwała Boxdela
Foto: Lil Masti pozwała Boxdela

Aniela Bogusz w FAME MMA stoczyła jeden pojedynek, w czerwcu 2019 r. bardzo szybko rozprawiła się z Martą Linkiewicz w walce wieczoru gali FAME MMA 4. Od tamtego czasu “Lil Masti” do klatki weszła dwukrotnie. Raz na gali FEN 34, gdzie w 17 sekund poddała Adriannę Śledź, a następnie podczas High League 1 poprzez uderzenia w krucyfiksie rozprawiła się z Ewą Brodnicką.

Lil Masti pozwała Boxdela!

Teraz czeka ją “najbrutalniejsza walka w historii kobiecych freak fightów”, czyli bój z “Zusje” na zasadach boksu birmańskiego…. a raczej pierwotnie boksu birmańskiego, ponieważ zasady starcia zostały zmodyfikowane na nieco inne. Podsumowując, będzie to starcie stójkowe bez łokci, ale z uderzeniami głową.

Pomiędzy paniami na konferencji było dosyć gorąco. “Zusje” zarzuciła kilka różnych kwestii Anieli, a ta wytykała jej, że wszystko robi pod publikę. Na “Rundkach” było podobnie, lecz godnym uwagi faktem jest sprawa pozwu do Boxdela. O co dokładnie chodzi?

Pozew wyszedł od prawnika. Jest to pozew o zniesławienie i powielanie nieprawdziwych informacji na mój temat. Jak wygląda sytuacja? Boxdel nie odbiera pisma, więc komornik próbuje mu dostarczyć to pismo, ale bardzo trudno jest im ustalić adres zamieszkania Boxdela. To wszystko cały czas trwa.

– powiedziała “Lil Masti”.

Jak rozwinie się sprawa? Trudno powiedzieć, Michał Baron zareagował na te słowa “Lil Masti” i w ogóle nie wykazywał przejęcia się sytuacją.

Całe “Rundki” można pooglądać poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis