MMA PLFAME MMALil Masti ostro o FAME MMA: Wszystko co mówią, to nieprawda. Pas jest ze mną!

Lil Masti ostro o FAME MMA: Wszystko co mówią, to nieprawda. Pas jest ze mną!

Aniela Bogusz czyli popularna Lil Masti wypowiedziała się ostro o organizacji FAME MMA w wywiadzie dla MMA.PL, który przeprowadził Michał Cichy.

Rozmowa ta jest pokłosiem odebrania Lil Masti tytułu mistrzowskiego FAME MMA (o który zawalczą Marta Linkiewicz ze zwyciężczynią walki Kamila Wybrańczyk vs Zusje) poprzez bierność w kolejnych występach i niechęć do dogadania się w kwestiach finansowych. Takie oczywiście jest stanowisko FAME MMA. Jak natomiast to wygląda z punktu widzenia zawodniczki?

Lil Masti ostro o FAME MMA: Wszystko co mówią, to nieprawda. Pas jest ze mną!

Lil Masti nie ukrywa, że nadal czuje się mistrzynią FAME MMA, a zarzuty o unikanie walki i odrzucanie warunków finansowych zaproponowanych przez poznańską organizację jest totalną nieprawdą:

“To są zarzuty – że nie chciałam się dogadać, że odmówiłam walki. To wszystko jest nieprawda. Mam na to dowody. Jestem tutaj po to, żeby mówić otwarcie o tym jak było naprawdę. […] ja się czuję nieprzyjemnie bardzo. Nie wiem dlaczego w taki sposób chcą mi odebrać ten pas.

Przez półtora roku dobijaliśmy się przez moich menadżerów i pytaliśmy: Kiedy walka, czy jest rywalka, mówiłam, że mają mnie w gotowości przez półtora roku.Ja chciałam i chcę się dogadywać.”

Całą rozmowę możecie zobaczyć pod poniższym linkiem:

Zobacz także:

Gilbert Burns przed walką z Kamaru Usmanem: On wie, że mogę mu to zrobić w każdej chwili

Gilbert Burns zabrał głos przed nadchodzącą walką z Kamaru Usmanem, która będzie starciem wieczoru sobotniej gali UFC 258. Stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski wagi półśredniej.

Kłopoty Najmana! Co się stało?

Kłopoty, kłopoty Najmana! Z rozpiski gali MMA-VIP wypadł kolejny pojedynek. I po raz kolejny jest to walka pań.