Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLHighleagueLil Masti o swoim zachowaniu przed walką: Nie spodziewałam się, że mnie aż tak adrenalina pierd*lnie!

Lil Masti o swoim zachowaniu przed walką: Nie spodziewałam się, że mnie aż tak adrenalina pierd*lnie!

W ubiegłą sobotę w Trójmiejskiej Ergo Arenie miała miejsce pierwsza edycja gali High League. W co-main evencie tego wydarzenia zmierzyły się ze sobą była mistrzyni świata w boksie Ewa Brodnicka oraz infuencerka Aniela Bogusz szerzej znana jako “Lil Masti”.

Masti

Podczas wejścia tej drugiej do oktagonu, kibice zwrócili uwagę na dziwne miny które wykonywała. Od razu zaczęto doszukiwać się drugiego dna. Podejrzewali Anielę o to, że wchodziła po wpływem jakiś środków. “Lil Masti” wypowiedziała się na ten temat na swoim Instastory.

,,Nie spodziewałam się, że mnie aż tak adrenalina pierd*lnie”

-Moje wejście do walki, ten stan w którym byłam, słuchajcie ja tez jestem w szoku jak to oglądam. Nie spodziewalam się, że mnie aż tak adrenalina pierd*lnie, adrenalina moim narkotykiem. No to przecież widać jak adrenalina działa na Lil Masti. No to był amok, ale w sumie my nad tym pracowaliśmy, żeby obudzić tego potwora, wewnętrznego zabójce, który no nie idzie się tam bawić, nie idzie się tam macać, nie idzie się tam pieścić tylko idę po prostu zniszczyć zrobić krzywdę drugiej osobie. Ja się ciesze że to tak wyglądało.

A wy co myślicie o tej sytuacji?

Lil Masti

Posted by Freak Fight on Thursday, September 2, 2021

Zobacz także:

Tomasz Romanowski o freak fightach: Też mam ochotę ich wszystkich wyjaśniać!

Tomasz Romanowski wypowiedział się ostatnio na bardzo popularny temat. Mowa oczywiście o freak fightach, które cieszą się coraz większą popularnością wśród nastolatków i nie tylko. Prawdą jest jednak to że ten rodzaj rozrywki odgrywa dużą rolę w polskim MMA.

Walka Najman-Murański coraz bliżej? Pojawiła się nowa propozycja!

O tym pojedynku mówi się już bardzo długo! Niewykluczone, że jest on coraz bliższy finalizacji. Mowa o zestawieniu Marcina Najmana z Jackiem Murańskim, gdzie jest prawdziwy konflikt. ”El Testosteron” na swoim kanale YouTube czeka na opinie kibiców i odpowiedź czy chcą, aby doszło do takiego zestawienia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis